"Hollanda basınına göre Koeman'ın Fenerbahçe mecerası bitti"

Erwin Koeman, Fenerbahçe’deki görevinin her an bitebileceğini söyledi. 57 yaşındaki çalıştırıcı, "Bir gün ya da bir hafta, kesinlikle çok uzun sürmez. Yeni yıla kadar kalacağımı düşünmüyorum" dedi. Hollanda medyasını yakından takip eden gazeteci Serap Torremans, Koeman'ın geleceği hakkında konuştu!

30 Kasım 2018, Cuma 15:57 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erwin Koeman, Hollanda basınına geleceğiyle ilgili flaş açıklamalarda bulundu. De Telegraaf gazetesine konuşan Erwin Koeman, “Fenerbahçe’de sezon sonuna dek gidebileceğimi, uzun süre bu görevde kalabileceğimi düşünmüyorum. 1 gün sonra da görevim bitebilir, 1 hafta sonra da… Biteceğini görebiliyorum. Fakat, yeni yılı görebileceğimi düşünmüyorum. İlk devre sonuna kadar 7 maç var ve bu 7 maçta da takımın başında olacağımı zannetmiyorum.” dedi.

"Koeman'ın Fenerbahçe macerası bitti"

Hollanda'da yaşayan ve spor basınını yakından takip eden serbest gazeteci Serap Torremans, Erwin Koeman'ın Fenerbahçe'deki geleceği hakkında konuştu. Bazı medya kuruluşlarında Koeman'ın Fenerbahçe macerasının bittiği yönünde haberlerin olduğunu söyleyen Serap Torremans, "Hollanda basını Koeman'ın Cocu'dan ayrı bir sözleşmesi olduğunu biliyor ama detaylar bilinmiyor" dedi!

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...