Her şey sadece 9 günde oldu

Rosie Mac adlı genç şarkıcı ve oyuncu bundan altı ay önce bekardı ve evleninceye kadar cinsel deneyim yaşamamaya kararlıydı.

03 Kasım 2018, Cumartesi 17:07
- A +

21 yaşındaki Rosie Mac, altı ay önce Josh Break ile tanıştı. O andan itibaren de hayatı tamamen değişti. 

Taht Oyunları dizisinin oyuncusu Emilia Clarke'nin dublörü olarak tanınan Rosie Mac, olup biteni "Biliyorum, bu çok çılgın. Ben ilk bakışta aşka asla inanmazdım. Ama sonra bir gün biriyle tanışıyorsunuz ve onun ruh eşiniz olduğunu anlıyorsunuz" diye anlatıyor.

Rose Mac ile eşi Josh Break aslında birbirlerini Facebook'tan tanıyorlardı. Ama hiç gerçek hayatta bir araya gelmemişlerdi. Sonra ikisinin de California'da olduğu bir sırada yüz yüze görüşmeye karar verdiler.

Yüz yüze karşılaşmalarının üçüncü günü birlikte plaja gittikleri bir sırada Josh Break "Benim karım olacağını biliyordum" dedi ve iki gencin hayatı da bir daha geri dönülmeyecek şekilde değişti.

Çift, hemen evlenmeye karar verdi ve ailelerine bile haber vermeden hayatlarını birleştirdiler. Ardından da Rosie Mac, hamile olduğunu anladı. 

Üstelik Rosie Mac'in ve Josh Break'ın hayatını değiştiren tüm bu gelişmeler sadece 9 gün içinde gerçekleşti. Çift, şimdi yakında dünyaya gelecek bebeklerini bekliyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.