'Hepsi milli çocuklar'

Servet kulübede, Emre Güngör, Emre Aşık, Kewell tribünde. Buna rağmen Diyarbakır karşısına çıkan ilk 11'de, kaleci Aykut hariç herkes milli takım oyuncusuydu.

13 Nisan 2010, Salı 04:30
- A +
'Hepsi milli çocuklar'

Aslan’ın hocası Rijkaard, Trabzon’da takımının 3 puan kaybetmesine yol açan Emre Güngör’ü tribüne gönderirken, Servet Çetin’i kulübede oturttu. Uzun süredir forma şansı bulamayan Emre Aşık da tribündeki futbolcular arasındaydı. Bu isimlerin ortak özelliği ise A Milli Takım’ın savunmasında görev alıyor olmaları. Buna karşın onların yerine görev yapan Caner, Hakan Balta ve Sabri de Ay-Yıldızlı ekibin kadrosunda yer alıyorlar. Bir diğer stoper Lucas Neill ise Avustralya Milli Takımı’nın stoperi. İlk 11’deki diğer isimlere bakıldığında çarpıcı bir tablo daha ortaya çıkıyor.

Banko oynuyorlar...
Savunmanın yanı sıra Mehmet Topal ile Arda yine Türk Milli Takımı’nda, Elano Brezilya Milli Takımı’nda, Keita Fildişi Sahili Milli Takımı’nda, Giovani Dos Santos Meksika Milli Takımı’nda, Milan Baros da Çek Cumhuriyeti Milli Takımı’nda görev yapıyor. Milli olmayan tek isim; kaleci Aykut’tu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...