Haydi Konya bir daha!

42 bin kişilik koroyla Letonya'yı titreten taraftara bugün yine büyük iş düşüyor. Konyalılar bu kez görsel şovlarla Torku Arena'yı cehenneme çevirmeye hazırlanıyor.

06 Eylül 2015, Pazar 02:30
- A +
Haydi Konya bir daha!
TFF’nin EURO 2016 yolundaki en kritik maçlar olan Letonya ile Hollanda sınavlarını geçen sene yapılan Torku Arena Stadı’nda oynama kararı alması beklenmeyen bir gelişmeydi. Ancak bu kararın ne kadar doğru olduğu herkes tarafından Letonya maçında kabul gördü.

42 bin kişilik statta tek bir boş koltuk dahi yoktu, 90 dakika boyunca verilen destek ise “İşte milli takım taraftarı bu” dedirtmişti. Konya halkının milli takıma gösterdiği bu büyük ilgi takdirle karşılanırken gözler bugünkü maça çevrildi. Hollanda’yla kader maçına çıkacak olan Ay- Yıldızlılar’ın bugün herzamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var.

Sneijder’in dediği gibi


Takımı desteklemek ve rakibi baskı altına alacak bir atmosfer için kolları sıvayan taraftarlar da bu nedenle kolları sıvadı. Hollanda maçında stat yine hınca hınç dolu olacak. Hazırlanacak olan görsel şovlarla, Hollandalı yıldız Sneijder’in dediği, “Bizi orada cehennem gibi bir stat bekliyor” atmosferi yaratılacak
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...