Hangi maç hangi kanalda?

Bugün oynanacak maçlar ve yayınlanacağı kanallar ...

23 Ekim 2013, Çarşamba 23:55
- A +
Hangi maç hangi kanalda?

24 Ekim 2013

02:50    Flamengo-Botafogo     Al Jazeera     Sport 1 , Sport TV1 / HD
02:50    Gremio-Corinthians     Al Jazeera Sport +1 , Sport TV Live / HD
02:50    U.Catolica-Sao Paulo    Sport TV2 / HD , Al Jazeera Sport +2 , Al Jazeera Sport +3 , Arena Sport 4 (serbia) , Arena Sport 3 / HD (cro)
16:00    Japan U17-Tunus U17   Eurosport 2 / HD , Eurosport 2 France , Eurosport 2 Germany , SuperSport 4 [ZA] , Eurosport 2 International , Al Jazeera Sport +6 , Al Jazeera Sport +10 , Eurosport 2 Nordic , Eurosport 2 (ne) / HD , SuperSport MaXimo 1
16:00    Venezuela U17-Rusya U17  Eurosport / HD , Eurosport France , Eurosport Germany , Eurosport International , British EuroSport , Eurosport Nordic , SuperSport 4 [ZA] , Al Jazeera Sport +3 , Al Jazeera Sport +5 , Russia2
17:00    Anderlecht U19-Paris SG U19     Eurosport France
17:00    Podbeskidzie Bielsko-Ruch Chorzow     C+ Family (poland) / HD
19:00    Anzhi Makhachkala-Tromsö     NTV Plus HD Sport , Canal 9 (norway) , beIN Sport Max 10
19:00    Fas U17-Panama U17     Eurosport 2 / HD , Eurosport 2 France , Eurosport 2 Germany , Eurosport 2 International , Al Jazeera Sport +6 , Eurosport 2 Nordic , Eurosport 2 (ne) / HD
19:00    Shakhter Karagandy-AZ Alkmaar     RTL 7 / HD , Nova Sports 7 (Hellas) , TRK Futbol+
19:00    Özbekistan U17-Hırvatistan U17     Eurosport / HD , Eurosport France , Eurosport Germany , Eurosport International , British EuroSport , Eurosport Nordic , SuperSport 4 [ZA]
20:00    Apollon Limassol-Lazio     Rete 4 , Sky Calcio 1 / HD , Nova Sports 1 (Hellas) , Al Jazeera Sport +8 , Arena Sport 1 (serbia) , Smart Spor / HD (D-Smart 77) , Arena Sport 3 / HD (cro) , beIN Sport Max 8 , Arena Sport BİH
20:00    Dynamo Kiev-Thun     RSI La 2 , TRK Futbol (ukraine) , RTS Deux / HD , Kanal Ukraine , beIN Sport Max 4 , SRF Zwei / HD
20:00    FC Sheriff-Tottenham     Sky Calcio 2 / HD , Sport TV1 / HD , Setanta Ireland , ITV 4 / HD , SuperSport 3 [Za] , Nova Sports 2 [Hellas] , Al Jazeera Sport +5 , Al Jazeera Sport +10 , bTV Action , NTV Plus Futbol / HD , beIN Sport Max 9 , ESPN Caribbean
20:00    Freiburg-Estoril     SuperSport 7 [ZA] , Nova Sport (Cze) , Sky Sport 2 (germany) / HD2 , beIN Sport Max 6 , Sport TV Live / HD
20:00    Genk-Rapid Wien     Sky Sport Austria , Club RTL , ORF Eins / HD , beIN Sport Max 3 , Sky Sport 3 (germany) / HD3
20:00    Lyon-Rijeka     SportKlub (Slovenia) , Al Jazeera Sport +3 , Sport TV3 / HD , ESPN (uk only) , Arena Sport 4 (serbia) , beIN Sport 1 / HD , Arena Sport 1 / HD (cro)
20:00    PAOK-Maccabi Haifa     ANT 1 , Sport 1 (Israel)
20:00    Real Betis-Vitoria Guimaraes     Sky Calcio 4 / HD , Al Jazeera Sport +2 , Ring.bg , Arena Sport 3 (serbia) , beIN Sport 2 / HD , Arena Sport 2 / HD (cro) , BT Sport 1 / HD , SuperSport MaXimo 1
20:00    Slovan Liberec-Sevilla     Cuatro , Sport TV2 / HD , SuperSport 5 [ZA] , Al Jazeera Sport +7 , Arena Sport 2 (serbia) , Smart Spor 2 / HD (D-Smart 78) , NTV Plus Futbol 2 / HD , Arena Sport 4 / HD (cro) , beIN Sport Max 5 , CT Sport / HD
20:00    Trabzonspor-Legia Warszawa     NTV , Al Jazeera Sport +1 , Idman TV , beIN Sport Max 7 , NTV Spor Smart / HD (D-Smart 76)
22:05    Bordeaux-APOEL Nicosia     Sport TV2 / HD , W9 , Nova Sports 2 [Hellas] , Al Jazeera Sport +6 , Arena Sport 2 (serbia) , beIN Sport 1 / HD
22:05    Chornomorets Odessa-Ludogorets Razgrad     BNT 1 , TRK Futbol (ukraine) , NTV Plus Sport On-Line , Arena Sport 2 / HD (cro)
22:05    Dinamo Zagreb-PSV Eindhoven     HRT-TV2 Croatia , RTL 7 / HD , ESPN 2 Caribbean , Ring.bg , Al Jazeera Sport +9 , ESPN (uk only) , beIN Sport Max 4 , Arena Sport BİH
22:05    Eintracht Frankfurt-Maccabi Tel Aviv     Az TV , Nova Sport (Cze) , Sky Sport 2 (germany) / HD2 , Arena Sport 3 (serbia) , Sport 1 (Israel) , Kabel Eins (austria) , Kabel Eins (germany) , Kabel Eins (switzerland) , Arena Sport 4 / HD (cro) , beIN Sport Max 10
22:05    Elfsborg-Esbjerg     TV4 Sport (sweden) , Canal 9 (Den)
22:05    Fiorentina-Pandurii Targu Jiu     Sky Sport 1 (Italia) , Sky Calcio 1 / HD , Pro TV (Rom) , Sport TV3 / HD , Al Jazeera Sport +8 , Arena Sport 4 (serbia) , beIN Sport Max 9
22:05    Pacos Ferreira-Dnipro Dnipropetrovsk     Sky Calcio 3 / HD , Sport TV1 / HD , Al Jazeera Sport +3 , 2+2 , NTV Plus Futbol 2 / HD , beIN Sport Max 8 , SuperSport MaXimo 1
22:05    Salzburg-Standard Liege     Sky Sport Austria , Club RTL , Arena Sport 1 (serbia) , Smart Spor / HD (D-Smart 77) , ORF Eins / HD , beIN Sport Max 5 , Sky Sport 3 (germany) / HD3
22:05    Swansea City-Kuban Krasnodar     NTV Russia , ITV 4 / HD , Al Jazeera Sport +2 , SuperSport 3 [Za] , Al Jazeera Sport +10 , bTV Action , Fanda , beIN Sport 2 / HD , NTV Plus Futbol / HD , BFBS Sport , ESPN Caribbean
22:05    Valencia-St. Gallen     Sky Calcio 4 / HD , BHT 1 , SuperSport 5 [ZA] , RSI La 2 , Al Jazeera Sport +5 , RTS Deux / HD , beIN Sport Max 3 , Arena Sport 1 / HD (cro) , Sport TV Live / HD , SRF Zwei / HD
22:05    Wigan Athletic-Rubin Kazan     Sky Calcio 2 / HD , Setanta Ireland , SuperSport 7 [ZA] , Al Jazeera Sport +7 , Idman TV , Smart Spor 2 / HD (D-Smart 78) , NTV Plus HD Sport , beIN Sport Max 6 , Arena Sport 3 / HD (cro) , BT Sport 1 / HD
22:05    Zulte Waregem-Maribor     Slovenia TV2 , beIN Sport Max 7

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...