Hamza Hamzaoğlu: Melo krizi bitsin artık

Kulüp başkanı Dursun Özbek'le Florya'da bir görüşme yapan Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Melo işinin uzamasının takıma ve transfer politikasına zarar verdiğini belirterek, “Lütfen bu Melo krizi bitsin artık. Gidecekse gitsin, kalacaksa kalsın, gereği neyse yapalım” dedi.

06 Ağustos 2015, Perşembe 02:30
- A +
Hamza Hamzaoğlu: Melo krizi bitsin artık
Yılan hikayesine dönen Felipe Melo transferi, artık Galatasaray’da can sıkmaya başladı. Özellikle teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız. Sarı-Kırmızılı kulüple 1 yıl daha kontratı olmasına rağmen ayrılmak isteyen, ancak transferi bir türlü sonuçlanmayan Brezilyalı futbolcuda yaşanan belirsizlik, Hamza hocayı isyan noktasına getirdi.

Kulüp başkanı Dursun Özbek’le dün Florya’da bir araya gelen Hamzaoğlu, “Önceliği Melo konusuna verelim. Lütfen bu Melo krizi bitsin artık. Gidecekse gitsin, kalacaksa kalsın. Biz de neler olacağını bilelim. Bilelim ki, gereği neyse yapalım. Bu durum hem takıma hem de transfer politikamıza zarar veriyor” ifadesini kullandı. Başkan Özbek de, krizin birkaç gün içinde çözüleceği garantisini verdi.

Artık kalması çok zor

Diğer taraftan Felipe Melo’nun, İnter’le görüşmelere devam ettiği ifade ediliyor. Galatasaray’a takasta gelecek futbolcunun belirlenmesiyle birlikte, Brezilyalı yıldızın transferinin açıklanacağı öğrenildi. İnter’e gitme işi olmazsa, Melo’nun Galatasaray’da kalması da düşük bir ihtimal olarak görülüyor. Tecrübeli futbolcu, ısrarla gitmek istemesi nedeniyle taraftarın gözünden düşmüş durumda. Hamza hoca tarafından kadroya da alınmayan Sambacı, zorlu maratona fiziksel olarak hiç hazır değil. Bu yüzden Melo’nun yerine alternatif isimler düşünülüyor.  

Metin Karabaş

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...