Hami Hoca’dan futbolculara...

Günlerdir ekibiyle beraber Beşiktaş analizleri yapan Trabzonspor’un hocası, son taktik antrenmanda oyuncularına görevlerini açıkladı. Mandıralı, rakibi kendi silahıyla vurmak istiyor.

14 Mart 2016, Pazartesi 21:42
- A +
Hami Hoca’dan futbolculara...
Trabzonspor’un hocası Hami Mandıralı, Beşiktaş mesaisine aralıksız devam ediyor. Ekibiyle beraber bugünkü rakibi Kara Kartal’ın tüm kulvardaki maçlarını izleyen Bordo-Mavililer’in teknik direktörü, edindiği izlenimleri ve görev dağılımını son taktik antrenmanda futbolcularıyla paylaştı.

Öğrencilerine yapmaları gerekenleri büyük bir titizlikle tek tek anlatan Mandıralı, rakibi kendi silahıyla vurmanın planlarını yapıyor. Oyunu ilk dakikalardan itibaren Beşiktaş sahasına yığmaları gerektiğine dikkat çeken Fırtına’nın teknik patronunun, “Sadece Beşiktaş’ı durdurmaya çalışmak yerine kendi oyunumuzu oynamak bizim için daha akıllıca. Bunun için orta saha ve savunmacılarımızdan çok, hücum oyuncularımıza iş düşüyor. Onlar diğer arkadaşlarının yükünü ne kadar hafifletirse o kadar işimiz kolaylaşır” dediği öğrenildi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...