Hacıosmanoğlu Emniyet Müdürü ile görüştü

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, saat 15.40 sıralarında Trabzon Emniyet Müdürlüğüne gelerek Emniyet Müdürü Murat Köksal ile görüştü.

07 Nisan 2015, Salı 15:17
- A +
Hacıosmanoğlu Emniyet Müdürü ile görüştü

Fenerbahçe otobüsüne saldırı olayının şüphelisi olarak ifade veren 2 kişinin soruşturması ile ilgili bilgi alan Hacıosmanoğlu, yaklaşık yarım saat sonra Emniyet Müdürlüğü binasından ayrıldı.

Kapıda bekleyen göz altındaki 2 kişinin yakınları, Emniyet Müdürlüğü'nden çıkışı sırasında Başkan Hacıosmanoğlu'nun aracını durdurdu, Nihat S. ile Emre A.'nın haksız yere gözaltına alındığını belirterek yakındı.

Emre A.'nın annesi Hacide A. ise Hacıosmanoğlu'na çıkıştı, "Suçsuz insanlara suç yüklemeye çalışıyorlar. Çocuklarım senin yüzünden içeride yatıyor. İn arabadan, al onları" diyerek tepkisini dile getirdi. Araçtan inmeyen Hacıosmanoğlu ise, "Soruşturma sürüyor. Delliler değerlendiriliyor. Sabırla sonucu bekleyin" dedi.

Hacıosmanoğlu basın mensuplarının tüfeğin üzerindeki parmak izi ile şüphelilerin parmak izlerinin eşleşiş eşleşmediği yönündeki sorularına, "Bunlar teknik konular, bilmiyorum" diye yanıt verdi. Daha sonra da Trabzon Valiliği'ne giden Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yaklaşık 10 dakika sonra bir açıklama yapmadan ayrıldı.

DHA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...