Hacıosmanoğlu 4 ismi belirledi

Trabzonspor'da mevcut başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, 5-6 Aralık'taki genel kurulda başkan adayı olmak için dilekçesini Divan Kurulu'na gönderdi. Hacıosmanoğlu listesini oluşturmak için çalışmalara başladı ve 4 ismi netleştirdi.

19 Kasım 2015, Perşembe 16:30
- A +
Hacıosmanoğlu 4 ismi belirledi
İbrahim Hacıosmanoğlu, seçimli olağan genel kurul öncesi Genel Sekreter Köksal Güney ve avukatları aracılığıyla, yeniden adaylık için Divan Başkanlık Kurulu'na vekaleten başvuruda bulundu.

Divan Başkanlık Kurulu Genel Sekreteri Mehmet Ongan'ın kabul ettiği başvuru sırasında, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yeni yönetim kurulu listesinde olacağı öğrenilen Ömer Yeşilyurt da yer aldı.

Bu arada Divan Başkanlığı tarafından adaylara imzalattırılan taahhütname, Başkan Hacıosmanoğlu'nun Divan Kurulu ofisine gelmemesi nedeniyle imzalanamadı. Hacıosmanoğlu'nun listesinde Türkay Gümüş, Necip Sevinç, Ömer Yeşilyurt gibi isimlerin olduğu ifade edildi. Hacıosmanoğlu'nun başvuru dilekçesinde yaklaşık 400 delegenin ıslak imzası olduğu da öğrenildi.

Liste belli oluyor

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun listesi yavaş yavaş şekilleniyor...

Trabzon'un 1 numarasının listesinde şimdilik; Resul Kalkan (Fransa'nın en önemli iş adamlarından), Nevzat Kaya (Otomotiv sektörü), Sefer Kapıcıoğlu (Sağlık sektörü), Necip Sevinç (Trabzon eski belediye başkan yardımcısı) yer alırken, ilerleyen günlerde listenin tam olarak belirleneceği öğrenildi.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.