MENÜ

Spor ve Eğitim Vakfı Haberleri

Spor ve Eğitim Vakfı ile ilgili haberler

Spor ve Eğitim Vakfı haberleri sayfasında Spor ve Eğitim Vakfı ile ilgili tüm haberleri, gelişmeleri ve son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Spor ve Eğitim Vakfı ile ilgili Fanatik'de Spor ve Eğitim Vakfı haber bulunmaktadır. Spor ve Eğitim Vakfı Haberlerine ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Gökhan İnler, Süper Lig için iddialı!

Gökhan İnler, Süper Lig için iddialı!

Adana Demirsporlu futbolcu Gökhan İnler, kurduğu İnler Spor ve Eğitim Vakfı (İSEV) ile birçok alanda sosyal sorumluluk projelerini yürütmeye devam ediyor. İSEV tarafından pandemi süreci kapsamında online eğitim sistemine geçen öğrencilere tablet desteği veren İnler, sokak hayvanlarına da sahip çıkıyor.
Gökhan İnler'den alkışlanacak hareket

Gökhan İnler'den alkışlanacak hareket

Adana Demirsporlu futbolcu Gökhan İnler, kurduğu İnler, Spor ve Eğitim Vakfı (İSEV) ile birçok alanda sosyal sorumluluk projelerini yürütmeye devam ediyor. İSEV Vakfı tarafından pandemi süreci kapsamında online eğitim sistemine geçen öğrencilere tablet desteği veren İnler, "Fırsatımız varken imkanı olamayan çocuklara yardım etmeliyiz" dedi.
Gökhan İnler'den örnek davranış! Hakkı Yeten kütüphanesi açtı...

Gökhan İnler'den örnek davranış! Hakkı Yeten kütüphanesi açtı...

Medipol Başakşehirli futbolcu Gökhan İnler, 3 yıl önce kurduğu İnler Spor ve Eğitim Vakfı ile kütüphanesi olmayan okullara kitap ulaştırarak miniklerin geleceğine katkıda bulunuyor. İnler'in en büyük destekçisi ise futbolcu arkadaşları...
Gökhan İnler ve Napoleoni 8 Mart için sahada

Gökhan İnler ve Napoleoni 8 Mart için sahada

Medipol Başakşehirli futbolcular Gökhan İnler ve Stefano Napoleoni, İnler Spor ve Eğitim Vakfı'nın (İSEV) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediği etkinlikte kadın futbol takımları ile bir araya gelip, gösteri maçında yer aldılar.