Lorant Haberleri

Lorant ile ilgili haberler

Juventus'a yine bedava oyuncu: Mario Götze

Juventus'a yine bedava oyuncu: Mario Götze

Emre Can, Paul Pogba, Fernando Llorante, Kingsley Coman, Sami Khedira, Dani Alves, Andrea Pirlo ve Aaron Ramsey gibi isimleri bonservis ödemeden transfer eden Juventus, gözünü Borussia Dortmund’dan Mario Götze'ye dikti.
Biraz da kendini sorgula

Biraz da kendini sorgula

Mustafa Denizli, W.Lorant, Oğuz Çetin, C. Daum, Zico, Aragones ve Aykut Kocaman. Adını sıraladığım tüm teknik direktörlerin hepsiyle çalışmış Fenerbahçe'de ama hiçbirinin santrafordaki ilk tercihi olamamıştır bir türlü Semih Şentürk.
..Ve Lorant  futbola döndü

..Ve Lorant futbola döndü

2002 yılında Fenerbahçe'yi çalıştıran, sonraki yıllarda, para yatırdığı bir gemi fonunda büyük bir maddi kayıp yaşayan Werner Lorant yeniden teknik direktörlüğe döndü.
Lorant'ın Mete'si bira markasıymış!

Lorant'ın Mete'si bira markasıymış!

Kendisini İnter ve Galatasaray'da oynamış gibi gösteren Mete Serdar Çoban'ın hikayesine benzer bir durum, Fenerbahçe'nin eski hocası Werner Lorant'ın 1860 Münih'i çalıştırdığı dönemde de yaşanmış.
Werner Lorant iyice dibe vurdu

Werner Lorant iyice dibe vurdu

Fenerbahçe'nin 6 Kasım 2002'de ezeli rakibi Galatasaray'ı 6-0'lık skorla yendiği tarihi karşılaşmada Fenerbahçe'nin başında bulunan Werner Lorant sıkıntılı günler geçiriyor.
Lorant sıfırı tüketti

Lorant sıfırı tüketti

Bir dönem Fenerbahçe'yi çalıştıran Werner Lorant sıfırı tüketti. Gayrimenkullerini tek tek satan ve eski evinde kirada oturan Alman hocanın geçici olarak tutuklanma olasılığı bulunduğu belirlendi.
Lorant iyice düştü!

Lorant iyice düştü!

Türkiye'de çok sayıda takımda teknik direktörlük görevinde bulunan Werner Lorant, Almanya 4. Liginin Kuzey Grubu (Regionalliga Nord) takımlarından Tennis Borussia Berlin'in sportif direktörü oldu.
Werner Lorant Macaristan'da

Werner Lorant Macaristan'da

Fenerbahçe eski Teknik Direktörü Werner Lorant, 1. Lig ekiplerinden KTE-Ereco ile anlaşmak üzere Macaristan'a gitti.
Lorant Macaristan'da!

Lorant Macaristan'da!

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörlerinden Alman Werner Lorant, Macaristan'ın Birici Lig ekiplerinden KTE-Ereco ile anlaşmak üzere Macaristan'a geldi.
Lorant'ın 6. hissi

Lorant'ın 6. hissi

Devlerin efsane hocaları derbi öncesi Fanatik'e konuştu: Werner Lorant... Fenerbahçe'de tek bir şey yaptı, Galatasaray'a Kadıköy'de 6 atıp, tarihe geçti. Alman hocaya göre, Fener'in kendi sahasında Cim Bom'u yenmesi her zaman normal bir sonuç.
Sıkıntılı maç

Sıkıntılı maç

Lorant kenarda, oyuncuları saha içinde Fenerbahçe'nin nasıl oynadığını çözmeye çalışırken, Tümer'in klas vuruşuyla sarsıldı Kasımpaşa. Daha sonra Semih'in asistinde Deivid sahneye çıktı.
Sadece skor

Sadece skor

Ziya Doğan, bu maça yönelik açıklamalarında, Lorant’ın savunma ağırlıklı futbol oynatmasını beklediğini, bu nedenle kilidi çözecek bir kadro düşünebileceğini söylemişti. Dünkü kadrosuna bakıyoruz: 4 savunma oyuncusu, 3 ön libero, ileride tek başına bırakılmış Ersen Martin ve arkasında Gökdeniz ile Marcelinho. Burada bir çelişki var, ya söylemi yanlış veya bir taktik saklama söz konusu ya da uygulamada hata var. Çünkü tek santrforla kilit çözülmez, çözülmedi de.
Lorant savunması

Lorant savunması

Balili genelde iyi bir futbolcu. Hatta çoğu zaman etkili kullanılabilecek de bir hücum oyuncusu. İlk geldiğinde böyle değildi ama Türkiye’deki genel eğilime kendini çok kaptırmış. Aldatan kazanır mantığını hayli güçlendirmiş. Oysa ki ihtiyacı yok. Irkına ait tanınan zekasını bizce doğru kullanmıyor. Futbol adına yapacağı daha güzel şeyler var.
Şahane Sivas...

Şahane Sivas...

Lorant ve futbolcuları entresan bir kimlik oluşturmuş. Hatırlarsınız bazı Avrupa takımları Türkiye’ye gelir ve yıldızlarla bezeli ekiplerimizi, daha ne olduğu bile anlaşılamadan yener giderdi. Ne akılda kalan bir baskı, ne de hoşa gidecek süslü püslü futbol hünerleri. Ama adamlar tereyağından kıl çeker gibi, kolayca galibiyeti yakalardı. Aslında basitti yaptıkları. Disiplin, tempo, dikkat, iş ciddiyeti, çabukluk ve alanın her bölgesinde sorumluluk alma. Alman teknik adamın, Sivas’ta yaptığı yani.