Guti seneye Beşiktaş'ta

Kayseri'deki kupa zaferi sonrasında Guti Hernandez twitter'dan müjdeyi verdi: Beşiktaş'ta çok mutluyum, seneye de buradayım.

13 Mayıs 2011, Cuma 12:00
- A +
Guti seneye Beşiktaş'ta

Sergilediği futbolla Beşiktaşlı taraftarların gönlünde taht kuran Guti Hernandez, sosyal paylaşım sitesi twitter’daki açıklamalarıyla ayrılık sinyalleri vermişti. Özellikle magazin basınından sıkıldığını belirten İspanyol futbolcu, Amerika’ya transfer olabileceğini dile getirmişti. Ancak Kayseri’deki kupa zaferi sonrasında Guti, tüm Beşiktaşlılar’ın beklediği açıklamayı yaptı: Kalıyorum... 33 yaşındaki İspanyol futbolcu dün final sonrasında gece 04.00’te uçaktan indi ve soluğu kafileyi bekleyen taraftarların yanında aldı.

Annesini yalnız bırakmadı

Beşiktaşlılar’la birlikte marşları söyleyen Kaptan Guti, taraftarlara da sarılıp kupa zaferini kutladı. Ailesiyle birlikte maçı izleyen İspanyol futbolcu, annesini de bir an olsun yanından ayırmadı. Bu arada Guti’nin Beşiktaş ile olan sözleşmesini uzatabileceği bildirildi.

İşte Aşk!

Beşiktaş’ın Kayseri’deki kupa zaferini izleyenler arasında Guti Hernandez’in annesi de vardı. Omzuna Beşiktaş bayrağı, boynunda da oğlunun madalyasıyla dikkat çeken İspanyol yıldızın annesi, oğlunu yalnız bırakmadı.

Murat Akbaş

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...