Guti eve gönderildi

Hızlı gece hayatı yüzünden üst üste uyarılan kaptan Guti, Eskişehirspor karşılaşmasının 18 kişilik maç kadrosuna alınmadı. Carvalhal İspanyol futbolcuya, 'UEFA maçına hazır ol' talimatını verdi.

10 Eylül 2011, Cumartesi 10:45
- A +
Guti eve gönderildi

Beşiktaş’ta Guti krizi bitmek bilmiyor... Oynadığı futboldan çok düzensiz gece hayatıyla gündeme gelen ve teknik ekip tarafından sık sık uyarılan Guti, Eskişehirspor maçının kadrosuna alınmadı. Kriz dönemini sürekli takip eden FANATİK, Guti’nin yedek takımda olduğunu günler öncesinden bildirmişti. Hatırlanacağı gibi teknik direktör Carvalhal tarafından antrenmanlarda sürekli yedek takımda oynatılan başarılı futbolcu, bu durumdan rahatsız olup hocasıyla konuşmuştu. Ancak Portekizli çalıştırıcı kararının arkasında durdu...

Kendini UEFA’ya hazırla

Guti listede isminin olmadığını görünce dün Carvalhal ile kısa bir görüşme yaptı. İspanyol oyuncu, “Oynamasam bile takımla birlikte olmak istiyorum” dedi ama bu isteği de yerine getirilmedi. Carvalhal, “Hafta içi UEFA maçına hazır ol” karşılığını verdi. Bu konuşmadan sonra tesislerden sinirli bir şekilde ayrılan yıldız futbolcu evinin yolunu tuttu. Guti’nin antrenmanlarda nasıl bir tavır takınacağı merak konusu.

Mini Yorum

Sorun pazubant

Beşiktaş’ta bugünkü maç öncesi bir iç kanama var! Portekizliler kaptanlık pazubandının Quaresma’ya verilmesini istiyor. Bunun için gerekçeleri de hazır. İspanyol oyuncu Guti’nin özel hayatı... Bu konuda çok haklı olsalar da yönetim ve Carvalhal’ı da taraflarına aldılar. Yerliler ise İbrahim Üzülmez’le kavga edip kaptanlığı elinden alınan İbrahim Toraman’a verilmesini istiyor. Kaptan Guti ise ne kaptanlığı ne de Beşiktaş’ı bırakmak istemiyor. Guti bu maçın kadrosunda yok... Evde bırakıldı! Kartal’daki bu iç çekişme bugünkü maç öncesi kafaları karıştırdı. Çok kolay gol yiyen Beşiktaş’ın işi zor. Yeni transferlerin katkısı tam değil. Bu güçlü kadro, takım oyunundan uzak. Yine de tecrübesiyle 3 puan alabilecek kapasitede Siyah-Beyazlılar. Beşiktaş’ı takip eden arkadaşımız İsmail Er’e de sordum. O da ‘Ev sahibi takımın etkili forvetleri var. Defans Alania maçındaki gibi tiyatro izlerse, Beşiktaş 3 puan alamaz’ dedi. Son cümle... Yani bugünkü maçta Beşiktaş ağır bassa da Kartallar tam hazır değil.

Orhan Yıldırım

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...