Güneş'ten iki transfere onay çıktı

Transfer çalışmalarını aylar öncesinden başlatan Beşiktaş Yönetimi'nin belirlediği isimlere teknik direktör Şenol Güneş de onay verdi.

14 Haziran 2015, Pazar 09:03
- A +
Güneş'ten iki transfere onay çıktı
Transfer çalışmalarını aylar öncesinden başlatan Beşiktaş Yönetimi’nin belirlediği isimlere teknik direktör Şenol Güneş de onay verdi.

Kulübün maddi şartlarını bildiğini yönetime ileten Güneş’in, Kasımpaşasporlu Babel’in iyi bir oyuncu olduğunu fakat Dnipro ile sözleşmesi sona eren Konoplyanka gibi bir yeteneğin alınmasına hayır diyemeyeceğini söylediği öğrenildi. Yeni sezonda sağ bek, stoper ve sol açık transferlerinin mutlaka yapılmasını ve bir an önce bitirilmesini dile getiren Şenol Hoca’nın, Beşiktaş ile adı geçen Liverpool’un stoperi Skrtel’i de her teknik adamın isteyeceğini söyledi. Slovak oyuncunun, İngiliz kulübüyle bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Antalya’da tatilde

Antalya’da tatil yaparak kendini yeni sezon çalışmalarına hazırlayan siyah-beyazlı teknik adam, Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi ve Dış İlişkilerden Sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları ile hafta içinde bir araya gelecek. Yönetimle yapacağı ikinci görüşmede transferdeki politikanın netleştirilmesini isteyecek olan Güneş, Konoplyanka ve Skrtel transferlerinin maddi açıdan zora girmesi durumunda alternatiflere yönelecek.

Babel’in, Kasımpaşaspor’daki durumunun netleşmesini bekleyen Beşiktaş Yönetimi, Skrtel’in alternatifi olarak belirlediği Aston  Villa’da oynayan Ron Vlaar’ı da, masaya oturmaya ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

(Milliyet)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...