'Goller Federasyona!'

Sporyolu adlı internet sitesinin iddiasına göre, Galatasaray galibiyetinin ardından soyunma odasına inen Melih Gökçek, “Attığımız tüm goller federasyona” diye bağırdı.

05 Ekim 2009, Pazartesi 04:30
- A +
'Goller Federasyona!'

Ankaraspor’un Onursal Başkanı Melih Gökçek, Ankaragücü ile yapılan birleşme çalışmaları sonuç vermeyince,
oğlu Ahmet Gökçek’i Sarı-Lacivertli kulübün başına geçirmişti. Bu değişimin ardından devreye giren Türkiye Futbol Federasyonu, Ankaraspor’u küme düşürmüş, Ankaragücü’nün başkanı pozisyonuna gelen Ahmet Gökçek’e de hak mahrumiyeti cezası vermişti. Melih Gökçek, dünkü mücadeleyi 19 Mayıs Stadı’nın protokol tribününde izledi. Daha birkaç hafta öncesine kadar Ankaraspor’un gollerine sevinen Gökçek’ler, bu kez Ankaragücü’nün Galatasaray’ı devirmesiyle coştu. Baba Gökçek, ikinci golün ardından oğlunu telefonla aramıştı ki, tam bu sırada üçüncü gol geldi. Gökçek, oğluna son golü telefonda canlı yayınla anlattı!

Kemal Ünsal yanındaydı
Galibiyetten sonra maçta kullanılan topu da hatıra olarak aldığı vurgulanan Melih Gökçek, daha sonra takımı kutlamak üzere soyunma odasına indi. Sporyolu.com adresli internet sitesinin iddiasına göre, Gökçek burada futbolcularla yaptığı konuşmanın ardından, “Attığımız tüm goller federasyona” diye bağırdı. Haberde, Melih Gökçek’in yanında başkanvekili Kemal Ünsal’ın da bulunduğu belirtildi. Çevredeki bazı ajans muhabirlerin de bu sözlere şahit olduğu, ancak servis etmedikleri kaydedildi. Bu gelişmelerin ardından Futbol Federasyonu’nun nasıl bir tavır alacağı merak konusu haline geldi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...