Gırtlak gırtlağa!

Emre Belözoğlu'nun, devre arasında içeri giderken Sadri Şener'e hareket yapıp küfür ettiği, daha sonra Trabzonspor Başkanı ile Semih Şentürk'ün ise birbirlerinin yakasına yapıştığı ileri sürüldü.

07 Mayıs 2012, Pazartesi 02:30
- A +
Gırtlak gırtlağa!

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında yıllar içinde birçok tansiyonu yüksek maç oynandı ama herhalde dün geceki gibisi yaşanmadı. Saha dışı olayları, saha içindeki mücadeleyi gölgede bırakırken, devre arasında yaşandığı iddia edilenler ise vahimdi. Zokora’dan hayalarına ağır bir tekme yiyen Emre Belözoğlu’nun, devre arasında soyunma odasına giderken, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’e hareket yapıp, küfür ettiği iddiası kulaktan kulağa yayıldı.

Bunun üzerine Sadri Şener’in, soyunma odalarının bulunduğu bölüme hareket ettiği kaydedildi. Bu sırada görevlilerin, Burak Yılmaz ile küçük çaplı bir gerginlik yaşayan Emre’yi hemen Fenerbahçe soyunma odasına götürüp, muhtemel bir kavgayı önlediği belirlendi. Ancak bu sırada arbede çıktığı ve Trabzonspor Başkanı ile Semih Şentürk’ün birbirlerinin yakasına yapıştığı öğrenildi. Ayrıca Fenerbahçe İdari Menaceri Hasan Çetinkaya’nın, ev sahibi ekibin tercümanı Halit Yazıcıoğlu ile, Baroni’nin de Olcan’la ağız dalaşı yaptığı belirtildi.

Serhat Demirtaş

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...