Giannakopoulos: Ben oldukça Obradovic sadece rakip olur

Panathinaikos‘un başkanı Dimitris Giannakopoulos, Fenerbahçe Doğuş‘un koçu Zeljko Obradovic hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

08 Mart 2018, Perşembe 13:00
- A +

PAO’nun çılgın başkanı Dimitris Giannakopoulos, Yunanistan’da All-Star Basket Dergisi’ne konuştu… Yine olay açıklamalarda bulundu (EuroHoops)

EuroLeague gündemi bu sezon Panathinaikos‘un başkanı Dimitris Giannakopoulos’la bir hayli dolu.

Instagram’dan taraftarlara küfreden, EuroLeague başkanını hapisle tehdit eden ve cezaları tanımayan Giannakopoulos, yine kendini gündeme oturtacak bir açıklamada bulundu.

Giannakopoulos’u şimdi gündem yapan şey ise Fenerbahçe Doğuş‘un koçu Zeljko Obradovic hakkında yaptığı açıklamalar.

Aralarının çok iyi olmadığı bilinen Obradovic hakkında sert ifadeler kullanan Giannakopoulos, All-Star Basket dergisine verdiği röportajda şöyle konuştu:

“Obradovic Panathinaikos‘tayken çok sıcak bir ilişkimiz vardı, birçok şey paylaşmıştık ve onunla benim aramda bir bağ vardı. 2012’de bizi desteklemediğini söylediğinde benim için bitti. Ben bu takımın bir parçası olduğum sürece o OAKA’ya sadece bir rakip olarak gelebilir.

Geçtiğimiz yaz aylarında koç Obradovic’in kendisiyle yaptığı sözleşme uzatma görüşmelerini gizlice alınmış bir ses kaydıyla basına sızdıran Dimitris Giannakopoulos, Obradovic hakkında ilk kez konuşmuyor.

Ancak Yunan başkan bu açıklamasıyla beraber efsane koçla köprüleri tamamen attı.

Zeljko Obradovic, Panathinaikos’ta 5 EuroLeague ve 7 Yunanistan Ligi şampiyonluğu kazanmıştı.

2000’li yıllarda Avrupa basketbolunu domine eden Obradovic – Panathinaikos ikilisinin yolları 2012 yılında ayrılmıştı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.