‘Geçme namert köprüsünden!’

Maçı Galatasaraylılar Derneği’nde izleyen Başkan Cengiz, karşılaşma sonrası, “Kelimeler tükenmiştir” dedi ve ekledi: Bir beyit aklıma geldi... Geçme namert köprüsünden, ko aparsın su seni, yatma çakal yatağında, ko yesin aslan seni!

24 Kasım 2018, Cumartesi 07:23
- A +
‘Geçme namert köprüsünden!’

PFDK’dan 105 gün ceza alan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Konyaspor maçını Galatasaraylılar Derneği’nden takip etti. Başkan Cengiz, dernek binasına girişte yaptığı açıklamada, cezaların kendilerini daha çok kenetleyeceğini ifade etti. Başkan, “İnşallah bu cezalar bizleri daha çok kenetleyecek birbirimize bağlayacak. Sadece bu yıl değil önümüzdeki yıllarda 22, 23, 25 ve 100. yıldızımızı takacağız” ded

‘Sahte dostlardan korunun’

Cengiz, karşılaşma sonrası ise hakem Hüseyin Göçek’in penaltı kararına tepki göstererek, ilginç bir açıklama yaptı ve şunları söyledi: “Maç sonu öfkeyle ya da sevinçle söylenen her sözde eksik ya da fazla şeyler vardır. Ama şunu söyleyebilirim, kelimeler tükenmiştir. Her şeye rağmen şampiyon olacağız, camiamızın buna inanmasını istiyorum. Camiamıza da sahte dostlardan korunun diyorum. Bir beyit aklıma geldi... Geçme namert köprüsünden, ko aparsın su seni, yatma çakal yatağında, ko yesin aslan seni.”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...