"Gazeteyi tuvalette kullanacağım"

Hafta sonu Beşiktaş'la oynayacağı maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde yaptığı çalışmayla sürdüren Trabzonspor'un antrenmanında tatsızlık yaşandı.

04 Kasım 2009, Çarşamba 16:13
- A +
'Gazeteyi tuvalette kullanacağım'

Antrenman öncesi Sylva, uzun süre kaleci Tolga'ya gazetelerde hakkında çıkan haberlerin abartıldığını anlatmaya çalıştı. Ardından ise Kamerunlu futbolcu Rigobert Song eline yerel bir gazete alarak sahaya çıktı. Herkesin gözü önünde, "Trabzonspor'da Afrikalı krizi" adlı habere tepki gösteren ve gazeteyi buruşturan Song'un elinden gazeteyi kaptan Egemen aldı. Song, daha sonra da çalışma sırasında yine gazetecilere dönerek İngilizce olarak, "Gazeteyi tuvalette kullanacağım" dedi. Bir anda ortam gerilirken, Song antrenmandan çıkarken de Sportif Direktör Ünal Karaman'ın bulunduğu ortamda tepkisini devam ettirdi.

TJİKUZU İDMANA KATILDI
Öte yandan Trabzonspor, Beşiktaş maçı hazırlıklarını iki grup halinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Bir grup salonda koondisyon çalışması yaparken, diğer grup ise sahada düz koşunun ardından koordinasyon çalışması yaptı. İdmana ameliyat olan Zafer Yelen katılmazken, yönetime takımdan ayrılmak istediğini ileten Tjikuzu ise çalışmada yer aldı. Sportif Direktör Ünal Karaman'ın Tjikuzu ve Sylva'yla bir görüşme yaptığı ve kendilerini sadece futbola vermelerini istediği öğrenildi.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...