Galatasaray'ın son virajı

Gazetemizin Galatasaray'ı yakından takip eden muhabiri Metin Karabaş pazartesi oynacak olan Galatasaray - Antalyaspor karşılasması öncesi Galatasaray cephesindeki son gelişmeleri aktardı. Metin Karabaş: Hata lüksü kalmayan Galatasaray bu virajda takılırsa şampiyonluk büyük oranda gitmiş olacak.

08 Mart 2019, Cuma 14:22
- A +

Gazetemizin Galatasaray'ı yakından takip eden muhabiri Metin Karabaş pazartesi oynacak olan Galatasaray - Antalyaspor karşılasması öncesi Galatasaray cephesindeki son gelişmeleri aktardı.

Metin Karabaş: Erzurumspor beraberliği ile şampiyonluk yolunda ağır yaralanan Galatasaray'ın moralinin çok iyi olduğu söylenemez ama hafta boyunca yapılan antrenmanlarda tekdik direktör Fatih Terim özellikle takımın motivasyonunu tekrar yukarıya çıkarabilmek için bir sürü tedbirler aldı diyebiliriz. Akıllara gelen soru şu ki eğer ilk 11' de bir değişiklik olacaksa kimler oyuna dahil olur kimler kulübe de beklemeye başlar? Fatih Terim aslında hafta başındaki antrenmanda çift forvet Diagne ve Mitroglou'nu aklından geçirdi hatta denemelerini yaptı ama şu an ki gözüken tabloda Fatih Terim'in yine tek forvet ile sahaya çıkacağı hakkında bilgiler var. Fakat tecrübeli hoca Diagne ve Mitroglou arasındaki kararını net bir şekilde vermiştir. Öte yandan bugün Fernando sakatlığından kurtuldu takımı ile çalışmaya başladı ve Fatih Terim ona forma verirse kadrodaki yerini alabilecek. Onyekuru'nun ilk 11'de ki yerini kaptırması muhtemel gözüküyor ya da Mariano'yu da Fatih hoca tekrar ilk 11'de görevlendirebilir. Şunun altını çizmek gerekir ki Galatasaray taraftarları pazartesi oynanacak olan maç için büyük bir ilgi gösteriyor. Zaten hata lüksü kalmayan Galatasaray için son viraj diyebiliriz. Bu virajda da takılmaması gerekiyor çünkü Takıldığı takdirde şampiyonluk çok büyük ihtimal ile gitmiş olacak.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...