Galatasaray'dan Fatih Terim paylaşımı!

Galatasaray'ın efsane teknik direktörleri arasında ilk sırada yer alan 'İmparator' Fatih Terim, futbolculuk kariyerinde de uzun yıllar Galatasaray formasını giymişti. Tecrübeli teknik adam 7 Temmuz 1974 yılında Galatasaray'a imza atmıştı. Futbolculuk kariyerinde şampiyonluk yaşayamasa da Galatasaray Teknik Direktörü olarak Galatasaray'a en çok şampiyonluk yaşatan teknik direktör olma unvanını da elinde bulunduruyor. Galatasaray, Fatih Terim'in sarı-kırmızı renklere imza attığı bugüne özel sosyal medyadan anlamlı bir paylaşıma imza attı. Fatih Terim'e özel olarak hazırlanan görüntüler "Bugün Türk futbol tarihini değiştiren imzanın 45. yılı..." yazılarak paylaşıldı.

08 Temmuz 2019, Pazartesi 15:05
- A +

Galatasaray'ın efsane teknik direktörleri arasında ilk sırada yer alan 'İmparator' Fatih Terim, futbolculuk kariyerinde de uzun yıllar Galatasaray formasını giymişti.

Tecrübeli teknik adam 7 Temmuz 1974 yılında Galatasaray'a imza atmıştı. Futbolculuk kariyerinde şampiyonluk yaşayamasa da Galatasaray Teknik Direktörü olarak Galatasaray'a en çok şampiyonluk yaşatan teknik direktör olma unvanını da elinde bulunduruyor.

Galatasaray, Fatih Terim'in sarı-kırmızı renklere imza attığı bugüne özel sosyal medyadan anlamlı bir paylaşıma imza attı.

Fatih Terim'e özel olarak hazırlanan görüntüler "Bugün Türk futbol tarihini değiştiren imzanın 45. yılı..." yazılarak paylaşıldı.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...