Galatasaray'ın şampiyonluğu yurt genelinde kutlandı

Süper Lig'de 2017-18 sezonu şampiyonu Galatasaray oldu! Son haftada Göztepe deplasmanına çıkan Fatih Terim'in öğrencileri, Fransız yıldız Bafetimbi Gomis'in penaltıdan kaydettiği golle 1-0 kazanmayı başardı. Böylece Aslan, 21. şampiyonluğunu ilan etti. Yurt genelinde Galatasaraylı taraftarlar şampiyonluğu büyük coşkuyla kutladı.

19 Mayıs 2018, Cumartesi 22:38 Son Güncelleme: 19 Mayıs 2018, Cumartesi 23:03
- A +
Gaziantep

Gaziantep

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in son haftasında Göztepe'yi deplasmanda mağlup ederek şampiyon olması, Gaziantep'te coşkuyla kutlandı.

Gaziantep

Gaziantep

Maçın bitmesinin ardından kentin çeşitli bölgelerinde ellerinde sarı- kırmızılı bayraklarla toplanan taraftarlar, meşalelerle kutlama yaptı.

Erzurum

Erzurum

Galatasaray'ın, İzmir'de Göztepe'yi 1-0 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etmesi ile Erzurum'daki yüzlerce sarı kırmızılı taraftar sokağa döküldü.

Erzurum

Erzurum

Erzurum sokaklarına çıkan yüzlerce Galatasaray taraftarı kentte bayram havası estirdi. Cumhuriyet Caddesi'ne çıkan taraftarlar attıkları slogan ve söyledikleri marşlar ile şampiyonluklarını kutlayarak eğlendiler.

Antalya

Antalya

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'ın, Göztepe'yi 1- 0 yenerek şampiyon olmasının ardından Antalya'da yüzlerce sarı-kırmızılı taraftar şampiyonluk sevincini sokaklarda kutladı.

Antalya

Antalya

Sokaklara dökülen çok sayıda taraftar, bu sevinci meşale yakıp 'Şampiyon Galatasaray' sloganlarıyla kutladı. Taraftarların sevincine yoldan geçen bazı sürücüler de klaksonlarıyla eşlik etti. Yolu trafiğe kapamaya çalışan bazı taraftarlara ise polis ekipleri uyarıda bulunarak izin vermedi.

Adana

Adana

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray'ın Göztepe'yi 1-0 mağlup ederek şampiyon olmasıyla teknik direktör Fatih Terim'in memleketi Adana'da sokaklara dökülen sarı kırmızılı taraftar, şampiyonluğu coşkuyla kutladı.

Adana

Adana

Birçok caddeyi trafiğe kapatan sarı-kırmızılı taraftar, şampiyonluk şarkıları eşliğinde doyasıya eğlendi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in memleketi olan Adana'da taraftarlar 'İmparator Fatih Terim' tezahüratlarında bulundu.

Kayseri

Kayseri

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında Göztepe'yi 1-0 mağlup eden Galatasaray 21'inci şampiyonluğuna ulaştı. Sarı-Kırmızılı ekibin şampiyonluğu Kayseri'de coşkuyla kutlandı.

Kayseri

Kayseri

Galatasaray’ın 21’inci şampiyonluğunu kutlayan taraftarlar Sarı-Kırmızı bayrak, kaşkol ve meşaleler eşliğinde tezahürat yaptılar. Özel araçlarıyla da Cumhuriyet Meydanı'na gelen taraftarlar araçlarından tezahüratlara eşlik ettiler.

Karabük

Karabük

Karabük'te, Galatasaray taraftarları takımlarının şampiyon olmasını doyasıya kutladı.

Karabük

Karabük

Maçın bitiş düdüğüyle birlikte çoğu üniversite öğrencisi yaklaşık 4 bin sarı kırmızılı taraftar 100'üncü Yıl Mahallesi 1003 No'lu Cadde üzerinde toplandı. Ellerinde bayraklarla caddede bir araya gelen taraftarlar meşaleler yakarak şampiyonluk şarkıları söyledi.

Burdur

Burdur

Burdur'da Galatasaray taraftarları sokaklarda şampiyonluğu kutladı.

Burdur

Burdur

Sarı kırmızılı taraftarlar Cumhuriyet Meydanı’nı doldurarak meşaleler eşliğinde marşlar söyleyip coştu. Bazı Galatasaray taraftarları da Gazi Caddesi, Kışla Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve İstasyon Caddesi'nde araçlarıyla konvoy oluşturarak tur attı.

Edirne

Edirne

Spor Toto Süper Lig'in 34'üncü haftasında Göztepe'yi 1-0 mağlup ederek şampiyonluğa ulaşan Galatasaray'ın taraftarları Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'nde sokaklara döküldü.

Edirne

Edirne

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Galatasaray taraftarları Edirne'de büyük coşku yaşadı. Trakya Üniversitesi Ayşekadın ve Balkan Yerleşkesi'nde toplanan çoğunluğu üniversite öğrencileri, şampiyonluğu meşaleler yakarak kutladı. Araçlarıyla çıkanlar ise uzun konvoylar oluşturarak sarı kırmızı bayraklarla şehir turu yaptı.

Edirne

Edirne

Burada davul-zurna eşliğinde takımlarının şampiyonluğunu kutlayan taraftarlara araçları da katılan olunca trafik durma noktasına geldi. Kutlamalarının yapıldığı meydanda Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı.

Çanakkale

Çanakkale

Galatasaraylı taraftarlar şampiyonluk coşkusunu Çanakkale kent merkezinde meşaleler ve davul zurnalar eşliğinde kutladı.

Çanakkale

Çanakkale

Çanakkale'de maçın bitiş düdüğüyle birlikte Galatasaraylı taraftarlar da kutlama yapmak üzere sokaklara döküldü. Bazı taraftarlar araçlarıyla, bazıları da yaya olarak üstlerinde sarı kırmızı formaları ve ellerinde Galatasaray bayraklarıyla geç saatlere kadar kutlama yaptı.

Bayburt

Bayburt

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in son haftasında Göztepe'yi deplasmanda mağlup ederek şampiyon olması, Bayburt'ta etkili olan yağmura rağmen  coşkuyla kutlandı.

Bayburt

Bayburt

Takımlarına tezahüratlarda bulunarak konfeti yakıp slogan atan taraftarlar, uzun süre sevinç gösterisi yaptı. Galatasaray taraftarları, etkili olan yağmur altında araçlarıyla konvoylar oluşturup şehir turu atarak şampiyonluğu kutladı.

Mersin

Mersin

Maçın bitmesi ile birlikte Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Galatasaray Meydanı'na akın eden taraftarlar, 'Şampiyon Galatasaray' sloganları attı.

Mersin

Mersin

Galatasaray bayrakları ve meşalelerle kutlama yapan her yaştan taraftarlar, şehir merkezinde şampiyonluk turu attı. Gencinden yaşlısına binlerce taraftarın doldurduğu Galatasaray Meydanı, karnaval yerine döndü. Şehir sarı kırmızıya bürünürken, kutlamalarda her hangi bir tatsızlık yaşanmadı.

Kars

Kars

Şampiyonluk sonrasında Kazımpaşa Caddesi Aslan Heykeli, Atatürk Caddesi At Heykeli önünde ellerinde sarı kırmızı bayrak, flama ve meşaleleri ile toplanan yüzlerce Galatasaraylı taraftar şampiyonluk sevincini kutladı.

Kars

Kars

Kars'ta bir araya gelen taraftarlar, daha sonra araçları ile şampiyonluk turu attı. Polis ekiplerinin güvenlik önlemleri arasında şampiyonluk kutlaması yapa taraftarlar daha sonra dağıldı.

Adıyaman

Adıyaman

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'in son haftasında Göztepe'yi deplasmanda mağlup ederek şampiyon olması, Adıyaman'da coşkuyla kutlandı.

 

Adıyaman

Adıyaman

Galatasaray, Göztepe'yi deplasmanda Gomis'in penaltı golüyle 1-0 yenerek Spor Toto Süper Lig'in 2017-2018 sezonu şampiyonu oldu. Maçın bitmesinin ardından Gölbaşı Caddesi, Atatürk Caddesi ve Atatürk Bulvarında ellerinde sarı kırmızılı bayraklarla toplanan taraftarlar, meşalelerle kutlama yaptı.

Konya

Konya

Konya'da Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutlayan taraftarlar ellerinde bayraklar ve meşalelerle caddelerde kutlama yaptı. Bu sırada bazı Atiker Konyaspor taraftarları ile sarı kırmızılı taraftarlar arasında kavga yaşandı. Polis biber gazı ve coplarla taraftarları ayırdı.

Konya

Konya

Galatasaray’ın Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu Şampiyonu olmasının ardından Konya’daki Galatasaraylı taraftarlar ellerinde bayraklar ve meşalelerle caddeleri doldurdu.

Konya

Konya

Araç konvoylarıyla kutlama yapan Galatasaraylı taraftarlar şehir turu attı. Zafer Meydanı’nda kutlama yapan Galatasaraylı taraftarlar ile Atiker Konyasporlu taraftarlar karşılaşınca aralarında kavga çıktı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.