Derbinin hakemi neden açıklanmadı? İşte yanıtı!

Süper Lig'in 6. haftasında iki kritik karşılaşma oynanacak. Galatasaray evinde ezeli rakibi Fenerbahçe'yi, Trabzonspor da evinde Beşiktaş'ı konuk edecek. Bu önemli karşılaşmaların hakemleri ise henüz belli olmadı. Peki, Merkez Hakem Kurulu neden her hafta Çarşamba günü açıkladığı hakem atamalarını bu hafta geciktirdi? Fanatik Gazetesi yazarı Deniz Çoban, dev derbi öncesi detayları Fanatik TV'ye aktardı.

25 Eylül 2019, Çarşamba 15:20 Son Güncelleme:
- A +

Ligin 6. haftasında Galatasaray evinde ezeli rakibi Fenerbahçe'yi, Trabzonspor da evinde Beşiktaş'ı konuk edecek. 

Süper Lig'de oynanacak Galatasaray - Fenerbahçe ve Trabzonspor - Beşiktaş maçlarının hakemleri merakla beklenirken Merkez Hakem Kurulu'nda atamalarla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Peki, Merkez Hakem Kurulu neden her hafta Çarşamba günü açıkladığı hakem atamalarını bu hafta geciktirdi? 

Derbi öncesi Fanatik Gazetesi yazarı Deniz Çoban, dev derbi öncesi detayları Fanatik TV'ye aktardı.

Zekeriya Alp yönetiminde olan MHK'nin hakemleri Perşembe değil de Çarşamba günü açıkladığını ifade eden Deniz Çoban, "Hakemlerin neden açıklanmadığı ile ilgili farklı yorumlar yapılıyor. Fakat şunu söyleyebilirim. Sezon başında planlanmış bir hakem semineri vardı. Tahmin ediyorum ki bir gün sürecek bu seminer içerisinde hakemlerin konsantrasyonu bozulmasın diye tebligatlar hakemlere yapılmadı. Hakemlerin bugün açıklanmamasında bir art niyet aranmamalı" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...