Galatasaray'a 145 milyonluk hayat öpücüğü

Yönetim, sermaye artırımdan kasasına koyacağı parayla futbolculara olan borçları ödeyecek. Ayrıca kısa vadeli borçlarla birlikte amatör şubelere de ödeme yapılması bekleniyor...

08 Mart 2018, Perşembe 08:00
- A +
Galatasaray'a 145 milyonluk hayat öpücüğü
G.Saray'a hayat öpücüğü... Sermaye arttırımına gitme kararı alan Galatasaray yönetiminin bu isteği SPK tarafından onaylandı. Yapılacak işlemler birlikte Galatasaray'ın kasasına toplamda 145 milyon TL bir nakit para girecek. Böylece Sarı-Kırmızılı kulüp maddi anlamda rahat bir nefes alacak.
 
ÖNCELİK FUTBOL TAKIMINA
 Nisan ayında Galatasaray Kulübü'nün elde edeceği rakamın 145 milyon TL olduğu bildirildi. Başkan Mustafa Cengiz'in gelecek parayla öncelikli olarak futbolcuların alacaklarını sıfırlaması bekleniyor.
 
GENEL KURUL ÖNCESİ MORAL
 Cengiz, kısa vadeli borçları da mümkün olduğunda kapatmaya çalışacak. Başkan, amatör branşlara da para aktaracak. Bu sayede G.Saray, seçimli genel kurula biraz olsun rahat girecek.
 
1 HAFTADA 170 BİN TL GELİR
Öte yandan Galatasaray, müze ve stat turu kapsamında 1 haftada 8 bin ziyaretçiyi ağırladığı öğrenildi. G.Saray'ın 170 bin TL'lik gelir elde ettiği öğrenildi.

(Milliyet)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...