Fun Run Series Beyoğlu etabı start alıyor

İBB Spor İstanbul-Fun Run Series Beyoğlu Kadınlar Koşusu start alıyor.

09 Mart 2018, Cuma 20:58
- A +
2016 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Spor İstanbul tarafından başta Vodafone İstanbul Maratonu ve Vodafone İstanbul Yarı Maratonu olmak üzere, Türkiye'deki yol yarışları katılımcı sayılarını arttırabilmek, yol yarışları katılımcılarına alternatif yarışlar düzenlemekle birlikte koşuculara seri şeklinde yarışlar sunabilmek, koşmaya yeni başlayanları da kısa mesafeli yarışlara adapte edebilmek amacıyla hayata geçirilen Fun Run Series yol yarışları serisinin 3. sezonu 11 Mart Pazar günü saat 10.00'da Beyoğlu Kadınlar Koşusu ile start alıyor.
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tüm kadınlarımıza yönelik olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul ve Beyoğlu Belediyesi işbirliği ile düzenlenecek olan Fun Run Series Beyoğlu Kadınlar Koşusu tüm kadınlarımızın ücretsiz olarak kayıt yaptırabileceği, yürüyerek ya da koşarak katılabileceği bir etkinlik olarak planlanmıştır. Etkinliği tamamlayan tüm kadınlara günün hatırası olarak Fun Run Series Beyoğlu Kadınlar Koşusu madalyası ve karanfil takdim edilecek.
 
Toplam 1.000 kadının katılacağı 3 Km'lik Beyoğlu Kadınlar Koşusu; Beyoğlu Belediyesi Etkinlik Alanı (Hasköy) önünden, Alibeyköy istikametine doğru start alacak, Haliç Kongre Merkezi önünden geçerek Sütlüce Spor Kulübü Halısahası kavşağından geliş istikametine doğru geri dönecek. Yarış, başlangıç noktası olan Beyoğlu Belediyesi Etkinlik Alanı önünde sona erecek.
 
Yarış Günü Programı
 
11 Mart Pazar, 2018

09.15 Zumba Gösterisi
09.30 Sporcuların Isınma Hareketlerinin Başlaması
10.00 Koşu Startının Verilmesi

 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.