Fikret Orman-Şenol Güneş gerginliği hakkında: İstifasını masamda isterdim!

Şenol Güneş'in, Beşiktaş başkanı Fikret Orman hakkında yaptığı açıklamaları eleştiren Fatih Altaylı, "Ben olsam o sabah istifasını masama koymasını isterdim" dedi!

13 Ağustos 2018, Pazartesi 21:56
- A +

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Divan Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmayla ilgili konuşan Şenol Güneş, "Ben de bunun aksini söylemiyorum. Söylediklerimin onun üzerinden muhakeme edilmesi doğru değil. Başkanımız her gün burada. Burada kavga çıkmaz, benimle hiç olmaz. Fikrim varsa söylerim. Bunu söylemek başkana saygısızlık değil, onun da söyledikleri bana sevgisizlik değil. Hiç de rahatsız olmam. O başkan, ben hocayım. O benim görevime son verebilir, ben oyuncuyu oynatmayabilirim. Yarın kalırım, giderim böyle hesap yapmam. Ölümüne işimi yaparım. İşime saygısızlık yapanı da affetmem" dedi.


Şenol Güneş'in yaptığı bu açıklamaları yorumlayan Fatih Altaylı, "Beşiktaş kulübünde bir hoca başkanın 'O benim küçüğüm' diyemez. Burası Beşiktaş camiası. Ben Fikret Orman'ın yerinde olsam, başka birisine Şenol Güneş'i aratırdım ve istifasını sabah masama koymasını isterdim" dedi!

YORUM YAZ

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.