Fernandao: İhanet etmedim!

Fernandao, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'na yanıt verdi: Formasını giydiğim süre boyunca her zaman Bursaspor için elimden gelenin en iyisini yaptım. Gol krallığı sevinci yaşadım. Profesyonel oyuncular olarak ailemizi düşünüp, gelecek planlamamızı yapmalıyız. Ben de bunu düşünüp Fenerbahçe'ye geldim.

05 Eylül 2015, Cumartesi 02:30
- A +
Fernandao: İhanet etmedim!
Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, sezon başında Fenerbahçe’ye transfer olan Fernandao’yu eleştirmiş, “Ona hakkımı helal etmiyorum. Bursaspor’a ihanet etti” demişti. Bölükbaşı’nın bu sözleri Brezilyalı futboluyu fazlasıyla üzdü. Golcü oyuncu, “Bursaspor forması giydiğim sürece elimden gelenin en iyisini yaptım. O formayla gol krallığı sevincini yaşadım. Takıma önemli katkılar sağladım” diye konuştu.

‘Şampiyonluk istiyorum’

Fernandao, “Ancak biz profesyonel futbolcularız. Başta ailemiz olmak üzere geleceğimizi planlamak zorundayız. Ben de bunu düşünüp Fenerbahçe’nin teklifini kabul ettim. Çünkü şampiyonluklar yaşamak ve Avrupa kulvarında kendimi göstermek istiyordum. Bunun yolunun da Fenerbahçe’den geçtiğini gördüm. Buraya geldiğim zaman da nasıl büyük bir kulüpte olduğumu anladım” diye konuştu.

‘Bir daha konuşmayacağım’


Recep Bölükbaşı’nın kendisi hakkında yaptığı değerlendirmeye ve söylediği sözlere şaşırdığını dile getiren 28 yaşındaki forvet, “Eski başkanımdan böyle şeyler duyduğum için üzüldüm. Ben, oynadığım süre içinde Bursaspor’a her zaman hizmet ettim ama asla ihanet etmedim. Bu benim son açıklamam. Bir daha bu konuda yorum yapmayacağım, sadece işime bakacağım” dedi.                   

Yusuf Dursun


Hollanda maçına farklı 11!
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...