Fenerbahçe'ye ünlü güzellerden destek

Fenerbahçe'ye statta destek veren 46 bin kadın ve çocuk arasında yer alan ünlü simalar Berna Laçin ve Tülin Şahin maçtan sonra hem bazı itiraflarda bulundular hem de yaşadıkları haklı gururu anlattılar.

21 Eylül 2011, Çarşamba 17:03
- A +
Fenerbahçe'ye ünlü güzellerden destek

Stad çıkışında DHA'ya konuşan ünlülerin yorumları şöyle oldu:

BERNA LAÇİN: "Ortam inanılmazdı, muhteşemdi. Sadece 42 bin kişi biletli yaklaşık 50 bin kadın ve çocuk düşünün. Gerçekten çok güzeldi. Bir sürü insan dışarıda kaldı. Aslında herkesi almaya çalıştılar ama içeride çok fazla izdiham olmaya başladı. Biz şanslıydık. Tezahürat üzerine biraz daha çalışmamız lazım. Şu bir gerçek ki düzenli olarak sadece 50 bin kadın maça gitmediği için problem yaşanıyor. Bu şekilde olacak birkaç maç sonra toparlarız ki sonra güzel söyledik. Şimdi twitter'a baktım, 'kadınlar beceremedi' diye bazı yorumlar var. Hangi takımın 50 bin kadın taraftarı kalkıp maça geliyor. Yapsınlar sonra görüşelim."

TÜLİN ŞAHİN: "Ben kendi adıma konuşacak olursam tezahürat yapma konusunda iyiyim. Eşim beni yetiştirdiği için tecrübem var. Gerçekten amigoluk yapmaya çalıştım ama gücüm yetmedi, sesim gitti. Yarın Londra'da basın toplantım var ve hakikaten ne yapacağımı bilmiyorum. Herkese helal olsun. Kadının gücü diyoruz. Çok güzel oynadılar. Bu akşam bence bütün Fenerbahçeli erkekler eşlerine yeniden aşık oldular. Bir ara 'Sarı, Lacivert, Şampiyon, Fener' tezahüratını söylerken senkron koptu ama diğer tezahüratları elimizden geldiğince söylemeye çalıştık."

KADIN TARAFTARLAR: "ÇOK EĞLENDİK AMA SON POZİSYONU GOL OLDU SANMIŞTIK. OFSAYTMIŞ, ÇOK ÜZÜLDÜK."

7'den 70'e çok renkli taraftarlar stadı süslerken, beraberliğe rağmen stat çıkışı mutlulukları gözlerinden okunuyordu...

1. kadın taraftar: "Çok eğlendik. Aslında biz normalde maça geliyoruz ama bu sefer gerçekten alışık olmadığımız bir durumdu. Çünkü bir maç havasında değil, konser havasındaydı. Oldukça değişikti. Semih'in ofsayt diye sayılmayan golünde de ayağa kalktık ama duyduğumuza göre golmüş zaten, ofsayt değilmiş. Şükür diyelim, ne diyelim."

2. kadın taraftar: "Kazansaydık, böyle taraftar için her şey daha güzel olacaktı ama yine de takımımızı yalnız bırakmadık. Elimizden geldiği kadar destekledik. İçeride de ilginç bir ortam vardı. Alışık olmadığımız bir durumdu. Yine bir ilk olarak Fenerbahçe son sözü söylemiş oldu."

3. kadın taraftar: "Çok eğlendik ama son pozisyonu gol oldu sanmıştık. Ofsaytmış, çok üzüldük."

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...