"Fenerbahçe'nin buna çok ihtiyacı var"

Geçen sezon umduğu başarıya ulaşamayan Fenerbahçe, yeni sezon öncesi yaptığı transferlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. NTV'de yayınlanan '90+' programında konuşan yazarımız Ali Ece, hem Fenerbahçe'nin yeni transferlerini hem de sarı-lacivertli takımın orta saha kurgusunu mevcut oyuncular üzerinden değerlendirdi.

05 Ağustos 2019, Pazartesi 14:17
- A +

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ediyor. Geçen sezon umduğu başarıya ulaşamayan Fenerbahçe, yeni sezon öncesi yaptığı transferlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

NTV'de yayınlanan '90+' programında konuşan yazarımız Ali Ece, hem Fenerbahçe'nin yeni transferlerini hem de sarı-lacivertli takımın orta saha kurgusunu mevcut oyuncular üzerinden değerlendirdi.

Fenerbahçe'nin Emre Belözoğlu'nun saha içindeki liderliğine ihtiyacı olduğunu ifade eden Ali Ece, "Tolgay Arslan da bu işi çok iyi yapardı. Tolgay bu işi Borussia Dortmund altyapısından öğrenmişti. Ama geçen sezon devre arasında takıma katıldığı ve uzun süre oynamadığı için en iyi yaptığı şeyi iyi yapamadı. Yani oyunun temposunu dikte etme meselesi... Fenerbahçe'nin buna çok ihtiyacı var." ifadelerini kullandı.

Max Kruse ve Vedat Muriqi'in ön tarafta yığılarak oynayan bir ikili olduğunu söyleyen Ali Ece, "Fenerbahçe'nin aktif dinlenme yapacağı zamanlar Emre'nin ustalığına ve liderliğine ihtiyacı var" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...