Fenerbahçeli futbolcu Beşiktaşlı hocalarla yazıştı!

Fenerbahçeli futbolcu Beşiktaşlı hocalarla yazıştı!

10 Ağustos 2016, Çarşamba 07:52 Son Güncelleme: 10 Ağustos 2016, Çarşamba 08:11
- A +

2000 doğumlu altyapı oyuncusu Ünal Kaya, Beşiktaş U-16 Takımı Antrenörü Ozan Köprülü’yle konuşmasını yanlışlıkla Fenerbahçe hocalarının bulunduğu WhatsApp grubuna atınca ortalık karıştı. (Hürriyet)

Fenerbahçe’nin 2000 doğumlu alt yapı oyuncusu Ünal Kaya, Beşiktaş’la krize yol açtı. Ünal, Beşiktaş U-16 Takımı Antrenörü Ozan Köprülü ile arasındaki Whatsapp konuşmalarını yanlışlıkla F.Bahçeli hocaların da olduğu bir WhatsApp grubuna atınca olay oldu.

Futbolcu, antrenörlerine bir amatör kulübe gideceğini, ailesiyle birlikte Fenerbahçe’den ayrılma kararı aldığını belirtti.

Bu yaştaki çocuklar, aileleri ile başka yere taşındığında lisanslarını alabildiği için antrenörler, Ünal’a yardımcı olmaya çalıştı.

KÖPRÜLÜ’NÜN İLK VUKUATI DEĞİLMİŞ

KÖPRÜLÜ’NÜN İLK VUKUATI DEĞİLMİŞ

ÜNAL Kaya’nın, hocalarından lisansını direkt olarak istemesi Fenerbahçeli antrenörlerin de dikkatini çekti. Bu gelişmeler sürerken F.Bahçe U-16 takımının milli futbolcusu Ünal Kaya, Beşiktaş antrenörü Ozan Köprülü ile olan WhatsApp konuşmalarını yanlışlıkla antrenörlerinin de olduğu bir gruba attı.

Şimdi, F.Bahçe’nin Beşiktaş’ın oyuncularını ayarttığını gerekçe göstererek TFF’ye şikayetçi olması bekleniyor.

Öte yandan Beşiktaş U-16 Antrenörü Ozan Köprülü’nün daha önce siyah beyazlıların U-15 takımını çalıştırırken Sakaryaspor’un oyuncusu Bahadır Abdülkadir Yağız’ı kendi futbolcusu gibi Azerbaycan’da bir turnuvaya götürdüğü, Sakaryaspor’un olayı fark etmesi üzerine Bahadır’ı geri gönderdiği ortaya çıktı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.