Fenerbahçe'den Zehir zemberek açıklama

Fenerbahçe'den Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan'a sert yanıt: “Bu maliyetli tüccarların varlığı aldıkları yüksek ücrete bağlıyken, 100 yıllık camialara dil uzatmaları, hadsizliğin ötesinde terbiyesizliktir. Fenerbahçe'nin hafızasını ve nefretini ciddiye almayanlar, bunun bedelini ağır ödeyecektir”

31 Temmuz 2013, Çarşamba 02:30
- A +
Fenerbahçe'den Zehir zemberek açıklama

Başkan Aziz Yıldırım’dan “malum şahıs” diye bahseden, “Bazı şahısların artık akıl sağlığından şüphe etmek gerektiğini düşünüyorum” sözlerini sarfeden, “Fenerbahçe’nin yeni yönetimi” nitelemesinde bulunan Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan’a Fenerbahçe’den çok sert yanıt. Resmi siteden yapılan açıklamada, isim vermeden Arıboğan şu sözlerle eleştirildi: “Bir kulübün maaşlı elemanının haddini aşan söylemleri nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur. Öncelikle bu şahsa hatırlatmamız gereken husus; her ay başında hesap ekstrelerini kontrol edenlerin, kulüplerin yürekten sözcülüğüne bürünmeye hakkı olmadığı gerçeğidir. Bu maliyetli tüccarların kulüplerdeki ve spor mecralarındaki varlığı; aldıkları yüksek orandaki maaşların varlığına bağlı iken yüz yıllık camialara ve yönetimlerine dil uzatmaları, hadsizliğin ötesinde açıkça terbiyesizliktir.

Belgeli açıklamalar

Tüm kamuoyundan talebimiz; uluslararası hukuk mücadelemizin sonunda, bu maaşlı Fenerbahçe düşmanlarının tasarrufları ile ilgili yapacağımız belgeli açıklamaları takip etmeleridir. Kısa bir süre sonra bu konuları mahkemelerde açıklamak zorunda kalacak olanlara tavsiyemiz ise gazete gazete, kanal kanal dolaşarak kamuoyu yaratmalarının nafile olduğunu unutmamalarıdır. Geçmişlerinde Fenerbahçe ile ilgili karanlık icraatları olanlar, ağız kirliliklerine engel olamayarak toplumda bilgi kirliliğine neden olmaktadırlar. Bu kişiler, bundan böyle protokol gereği sadece kulübümüzün profosyenel çalışanları tarafından cevaplandırılacaklardır. Bilinmelidir ki Fenerbahçe’nin hafızasını ve nefretini ciddiye almayanlar, bu büyük hatalarının bedelini çok ağır ödeyeceklerdir.”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.