Fenerbahçe'de 23 Nisan şenliği

Fenerbahçe Çocuk Kulübü Fantorya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, bir dizi etkinlik düzenledi.

23 Nisan 2014, Çarşamba 02:30
- A +
Fenerbahçe'de 23 Nisan şenliği

Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri ve Kocaeli İnterteks Fuar Alanı'nda öğle saatlerinde başlayan etkinliklere Profesyonel Futbol Takımı oyuncularından Cristian Baroni, Salih Uçan, Alper Potuk ve Pire Webo da katıldı. Şenliğe katılan çocuklar oyunculara büyük ilgi gösterdi ve onlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirmek, onlardan imza almak için bir birleriyle yarıştı. Balkondan atılan imzalı formalar kapış kapış gitti. Çocuklar formaları kapmak için sahaya girerken, fırsatını bulanlar oyuncularla son zamanların trendi selfie yapmaktan da geri kalmadı.

WEBO, BARONİ, ALPER POTUK VE SALİH UÇAN'IN AÇIKLAMALARI

Cristian Baroni; "Çocuklar için gerçekten çok güzel bir etkinlik. Fenerbahçe'nin yaptığı bu etkinlik çocuklara güzel bir gün yarattı. Biz de burada olmaktan dolayı çok mutluyuz"

Salih Uçan; "Çok güzel ve iyi bir ortam gerçekten. Fenerbahçe Kulübü çok güzel bir etkinlik yapmış. Aileler de çocuklarınu alıp gelmişler. Kulübümüze böyle bir etkinlik yaptığı için çok teşekkür ederiz"

Webo; "Şampiyonluk yolunda gerçekten sona geldik artık. Şampiyonluk maçımız evimizde bayanlara ve çocuklarla olacak. Burada bugün onlarla bir ön kutlama yaptık. Hafta sonu da Rize maçında galip gelerek artık şampiyonluğumuzu ilan etmek istiyoruz."

Alper Potuk; "Şampiyonluk içim bütün sezon gerçekten çok çalıştık ve çok emek verdik. Çok iyi bir sezon geçirdik takım olarak. Artık bir an önce şampiyonluğa kavuşmak istiyoruz. Taraftarımızın desteği ile Rize maçı kazanıp şampiyonluk turumuzu atmak istiyoruz. Daha önce de bayan ve çocukların desteği ile oynadık. Onlarda bizi çok iyi motive ediyorlar. Daha önceki maçlarda olduğu gibi onların desteği maçı kazanıp şampiyon olmak istiyoruz"

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...