Fenerbahçe ve Beşiktaş formalı güzeller İtalya'yı salladı

Uluslararasi güzellik yarışması “Look of the Year “ İtalya'nın önemli adası ISCHIA'da gerçekleşti. 58 ülkeden toplam 60 modelin katıldığı güzellik yarışmasını bu yıl kazanan isimler: Brezilyalı model Alicia Weiland ve erkek güzeli seçilen Bosna Hersek Cumhuriyeti'nden Adnan Lugavic oldu.

16 Ekim 2017, Pazartesi 11:50 Son Güncelleme: 16 Ekim 2017, Pazartesi 14:53
- A +

Fashion Art direktörlüğünü İtalyanların ünlü ismi Antonella Ferrari'nin yaptığı ve biribirinden onemli modacıların giysileri mankenler tarafından defile ile özel konuklara sunulan gecenin sunucusu Miami, Los Angeles, Paris, Newyork ve Milano gibi önemli moda merkezlerinde tanınan Jo Squillo'ydu.

Look Of The Year" güzellik yarışması bu yıl bir başka anlam taşıyordu. 21 ağustosta meydana gelen "Ischia depremi" sonrasi bölgeyi yeniden canlandırmak, yeniden hareket kazandırmak ve turizme katkı sağlamak amacıyla düzenlenen "Ischia Fashion Week" moda etkinliği "Look of the Year" yarışma bünyesine dahil edildi.

Gecede yer alan bazı ünlü modacılardan Alviero Martini, Camillo Bona, Jamal Taslaq, birbirinden güzel tasarımlarını konuklara sunma fırsatı buldular.

Yapımcılığını Nuccio Ciciro, genel menajerliğini Ivana Triolo,  Fashion direktörlüğünü Antonella Ferrari'nin yaptığı önemli etkinlik sonrası verilen mesaj, gelecek yıl Türkiye ve Azerebeycan'dan da güzellerin dahil edilmesi oldu.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.