Fenerbahçe forvet alacak mı?

Fenerbahçe'de sezon başında yapılan transfer bekleneni verememiş ve sık sık tartışma konusu olmuştu. Sarı-lacivertliler ara transfer döneminde Sadık, Serdar, Tolgay gibi isimlerle kadrosuna takviye yaptı. Forvet transferi yapması beklenen sarı-lacivertlilerde henüz bir gelişme yaşanmadı. Fenerbahçe'yi yakından takip eden muhabirimiz Yusuf Dursun, Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki son gelişmeleri Fanatik TV'de Yakup Çınar'a aktardı.

31 Ocak 2019, Perşembe 18:28
- A +

Fenerbahçe, ara transfer döneminde Sadık, Serdar, Tolgay gibi isimlerle kadrosuna takviye yaptı. Fenerbahçe'de sezon başında yapılan transfer bekleneni verememiş ve sık sık tartışma konusu olmuştu.

Forvet transferi yapması beklenen sarı-lacivertlilerde henüz bir gelişme yaşanmadı. Fenerbahçe'yi yakından takip eden muhabirimiz Yusuf Dursun, Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki son gelişmeleri Fanatik TV'de Yakup Çınar'a aktardı.

Fenerbahçe'nin santrfor transferinin olmayacak gibi göründüğünü ifade eden Yusuf Dursun, "Fenerbahçe'nin şu anda yabancı kontenjanı dolu. Forvet transferi için Slimani'nin gitmesi gerekiyordu ancak takım bulmadı. Forvet transferi olacağını zannetmiyorum." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...