Fenerbahçe'den sakatlık açıklaması

Fenerbahçe'den sakatlık açıklaması

27 Ekim 2016, Perşembe 15:41 Son Güncelleme: 27 Ekim 2016, Perşembe 15:57
- A +

Fenerbahçe Kulübü'nden sakatlığı devam eden oyuncularla ilgili açıklama geldi.

Kulüp Doktoru Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu, Profesyonel Futbol Takımı'nda sakatlığı bulunan oyuncular, Jose Fernandao, Ozan Tufan, Gregory Van der Wiel ve Uygar Mert Zeybek’in son durumları hakkında açıklamalar yaptı. Kunuduracıoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

Jose Fernandao - Fernandao bugün yapılan antrenmanın ilk bölümünde yer aldı. Yarın da bu katılım kademeli olarak devam edecek. Beklediğimiz gibi gider ve herhangi bir problem olmazsa Pazartesi’den itibaren takımla birlikte olmasını bekliyoruz. Gidişatını gün gün değerlendirip ona göre karar vereceğiz.

Ozan Tufan - Beklediğimizden çok daha iyi gidiyor. Hafta sonuna doğru kontrol MR’larını yapacağız. Ona göre bir miktar daha tedavisinde hızlanabiliriz. Ciddi bir yaralanma ama beklediğimizden iyi gidiyor şimdilik.

Gregory Van der Wiel - Klinik olarak durumu iyi ama biz yine de kontrol edelim istedik. MR’larını çektirdiğimizde beklediğimiz kadar hala ödemlerinin geçmediğini, bir miktar daha devam ettiğini görüyoruz. Onun için radyolojik olarak da tamamen geçmesini bekleyeceğiz. Bir süre daha bizimle, özel program ve tedavisine devam edeceğiz.

Uygar Mert Zeybek - Uzun sürecek, tedavisi devam ediyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.