Fenerbahçe'den Beşiktaş derbisi biletleriyle ilgili açıklama!

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında sahasında oynayacağı Beşiktaş derbisinin biletleri hakkında açıklama yaptı. 

25 Kasım 2016, Cuma 12:10 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe'den Beşiktaş derbisi biletleriyle ilgili açıklama!
Fenerbahçe, Beşiktaş maçının bilet fiyatları önceki günlerde açıklamış ancak Galatasaray derbisinde taraftarların çirkin ve kötü tezahüratı nedeniyle disipline sevk edilmesinden ötürü satışı kısa süreli durdurmuştu. 

Sarı lacivertliler, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun verdiği karar sonrası, biletleri yeniden satışa çıkardığını açıkladı. PFDK'nın Galatasaray maçında kötü tezahürat yapan taraftarlara ceza vermesiyle, o taraftarların Beşiktaş derbisine girişleri yasaklandı. 

(ÖZET) Fenerbahçe Beşiktaş maç sonucu: 0-0


Fenerbahçe'nin acil durum planı: Miroslav Stoch

İşte Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yaptığı o açıklama:

PFDK tarafından kulübümüze gönderilen  yazıda aşağıdaki ifadelere yer verilmiştir:

1- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı FDT’nin 49/2. maddesi uyarınca 15.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

2-FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı FDT’nin 53/2. maddesi uyarınca  50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Ve 53/4. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİGROS KALE ARKASI ÜST TRİBÜN A,B.C,D,E,F, MİGROS KALE ARKASI ALT TRİBÜN I,J,K,L,M,N, OKUL AÇIK KALE ARKASI ÜST TRİBÜN A,B.C,D,E,F,G,H, OKUL AÇIK KALE ARKASI ALT TRİBÜN I, J,K,L,M,N,O,P, FENERİUM ÜST TRİBÜN B,C, MARATON ÜST TRİBÜN B,C,D bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine, (Oyçokluğu)

Yalnız bırakmıyor!

Buna göre;

1- Galatasaray maçına gelen ve yukarıda adı geçen bloklarda maçı izleyen taraftarlarımız Beşiktaş maçında tribüne giriş yapamayacaklardır.

2- Passolig kartlarında stadımızda kombineleri bulunan ve Galatasaray maçında yukarıdaki bloklarda karşılaşmayı izleyen taraftarlarımız, Beşiktaş maçına giriş yapamayacaklarından dolayı diledikleri takdirde stadımızın Maraton Tribünü’nde bulunan kombine satış merkezine gelerek kimlik ibrazı karşılığında 1 maçlık ücreti mukabilinde devir yapabileceklerdir.

3- Bunun dışında Galatasaray maçından dolayı ceza alan taraftarlarımız Beşiktaş maçı için biletlerini Passolig üzerinden devredebileceklerdir.

(ÖZET) Fenerbahçe Zorya maç sonucu: 2-0

Beşiktaş maçı biletlerinin satışı bugün itibariyle tekrar başlayacak olup,

25-26 Kasım tarihlerinde Kongre Üyelerine (2 adet),
27-28 Kasım tarihlerinde Taraftar Kart ve Fenercell sahiplerine (1 adet),
29 Kasım tarihi itibariyle de genel satışa sunulacaktır. (1 adet)

Helal sana Josef de Souza 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...