Fatih Terim'e: Haklı olamazsın, çünkü...

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi D Grubu'nda Schalke'ye konuk oldu. Devler Ligi'ndeki temsilcimiz maçtan 2-0'lık skorla mağlup ayrıldı. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Schalke 04-Galatasaray karşılaşmasını değerlendirdi.

07 Kasım 2018, Çarşamba 14:42
- A +

Galatasaray'ın Schalke'ye 2-0 mağlup olduğu maçı değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, Fatih Terim ile yardımcısı Ümit Davala'nın maç oynanırken ekrana yansıyan görüntülerini değerlendirdi.

Fatih Terim'in Schalke maçı sonrası 'Biz oyunu bıraktık' açıklamasını değerlendiren Cem Dizdar, 'Saha içinde mi, saha dışında mı bırakmış?' diye sordu.

Futbolun son düdük çalınmadan bırakılmayacak kadar ciddi bir oyun olduğunu ifade eden Cem Dizdar, "Bunu ben biliyorum, Fatih Terim'in de benden daha iyi bilmesi gerekir. Bu fotoğrafta maç bırakılmış" dedi.

Galatasaray'ın Fenerbahçe ile oynadığı derbi maçının ardından Fatih Terim'in 'Fırat Aydınus maçı sabote etti' açıklamasını yorumlayan Cem Dizdar, "Sabote etmek suçtur. Çünkü bu, parayla oynanan bir oyundur. Bu bir şikayet konusudur. Ya bu ifadeleri kullanmayacağız ya da futbol terimleriyle bu meseleyi anlatmaya çalışacağız. Oyunun hiç içinde olmayan tanımları buraya koyarsak, istediğin kadar haklıyız diye çırpın, olamazsın. Çünkü kullandığın dil yanlış." dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...