Fatih Altaylı ateş püskürdü: Cehalet!

Galatasaray'ın yaşayan efsanelerinden Hagi, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Belhanda’nın kaç golü, kaç asisti var? Benim takımımda 10 numara en fazla asist yapan, en fazla gol atan oyuncudur." açıklamasını yapmıştı. Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında konuşan Fatih Altaylı, Hagi'nin Belhanda açıklamasını değerlendirdi ve Hagi-Belhanda kıyaslaması yapanlara da sert çıktı.

16 Ocak 2019, Çarşamba 15:50
- A +

Galatasaray'ın yaşayan efsanelerinden Hagi, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Belhanda’nın kaç golü, kaç asisti var? Benim takımımda 10 numara en fazla asist yapan, en fazla gol atan oyuncudur." açıklamasını yapmıştı.

Bloomberg HT'de yayınlanan 'Spor Saati' programında konuşan Fatih Altaylı, Hagi'nin Belhanda açıklamasını değerlendirdi ve Hagi-Belhanda kıyaslaması yapanlara da sert çıktı.

Belhanda'nın ne yaparsa yapsın Hagi olamayacağını ifade eden Altaylı, "Hagi, Maradona, Platini ve Zidane'la karşılaştırılabilir. Hagi, Türkiye'den Sergen'le karşılaştırılabilir. Ama Hagi'yle Belhanda'yı karşılaştırmak tamamen bir cehalet unsuru olabilir" dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...