Evrak çantası, Hitman 2'de daha fonksiyonel olacak

Soğukkanlı tetikçi ağabeyimiz Ajan 47 için geri dönüş zamanına az kaldı. Hitman 2 oyununun 13 Kasım 2018 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulmasıyla, macera kaldığı yerden devam edecek. Kısa bir süre önce ise Warner Bros. Interactive ve IO Interactive, serinin yeni oyunu ile ilgili yeni bir fragman daha yayınladılar.

27 Ekim 2018, Cumartesi 10:08 Son Güncelleme:
- A +
Evrak çantası, Hitman 2'de daha fonksiyonel olacak

Hatırlayacağınız üzere bir süredir devam etmekte olan How to Hitman video serisi ile Hitman 2 oyununun önemli yanlarına ışık tutuluyordu. Bu yeni bölümde ise Ajan 47 ağabeyimizin sadık yardımcısı olan sözde evrak çantasının ne gibi işlere yaradığını görme fırsatı buluyoruz.

Videoda gördüğünüz üzere, sözde evrak çantası, artık sadece dürbünlü tüfeğinizi saklamanıza yaramayacak. Artık neredeyse her eşyayı içine koyabileceksiniz. Bunun dışında, milleti bayıltmak, uygun bir açıyla fırlatarak olası görgü tanıklarının dikkatlerini dağıtmak ve hatta numara çekmeden giremediğimiz yerlere yasak eşyaları sokmak için başka bir karaktere taşıttırmak da mümkün olacak. Yani artık çantamızı çok daha fonksiyonel bir şekilde kullanabileceğiz. (turunculevye.com)YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...