Eskişehirspor-Bandırmaspor maçı Ankara'da oynanacak!

Yeni Eskişehir Stadı'nın açılışı yine sarktı. Türkiye Futbol Federasyonu, hafta sonu oynanacak Eskişehirspor-Bandırmaspor maçının, Ankara'da Osmanlı Stadı'nda oynanacağını açıkladı.

28 Ekim 2016, Cuma 15:46
- A +
Eskişehirspor-Bandırmaspor maçı Ankara'da oynanacak!
Eskişehirspor'un 33 bin kapasiteli Yeni Eskişehir Stadyumu'nun açılışı sarktı. Kırmızı-Siyahlı ekibin daha önce, TFF'ye başvurduğu ve gerekli onayların alındığı belirtilmiş ve Bandırmaspor maçının yeni statta oynanacağı neredeyse kesinlik kazanmıştı.

Ancak bugün Federasyondan yapılan bilgilendirmede 30 Ekim Pazar günü oynanacak Eskişehirspor-Bandırmaspor mücadelesinin Ankara'da bulunan Osmanlı Stadı'nda oynanacağı duyuruldu.

Konuyla ilgili Eskişehirspor resmi sitesinden de bilgilendirme yapıldı.

İşte Eskişehirspor'dan yapılan o açıklama:

Geçen sezon aldığımız cezalar, efsane taraftarımızın cezalarının, 5.maçımıza sarkmasından dolayı yeni stadyumda hep beraber, birlik ve beraberlik içinde oynamak adına; gerek spor bakanlığımızın, gerekse TFF'nin resmi yazıları çerçevesinde Bandırmaspor ile Eskişehir'de yeni stadyum'da oynayacağımız maçı Ankara'da yapacağız.Rakibimiz Bandırmaspor'u Pazar günü saat 15:00'te Osmanlı stadyumu'nda misafir edeceğiz.Büyük ve efsane taraftarımızın Ankara'da oynanacak olan Bandırmaspor maçında tribünlerde olmasını bekliyoruz.

Eskişehirspor Bandırmaspor maçı bilet fiyatları şu şekilde oluşmuştur.

VIP 20 TL

MARATON 10 TL

MİSAFİR TRİBÜNÜ 10 TL
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...