"Ersun Yanal'ın garantisi yok!"

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'un Ersun Yanal'la görüştüğü iddia edilmişti. Görüşmede Ersun Yanal'a 6 aylık sözleşme teklif edildiği de iddialar arasındaydı. Fenerbahçe'den yapılan haberle ilgili yalanlama gelmedi. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşte' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Ersun Yanal hakkında çıkan haberleri yorumladı.

06 Aralık 2018, Perşembe 13:55
- A +

Fenerbahçe'de alınan kötü sonuçlar nedeniyle Ersun Yanal sesleri yükselmeye devam ediyor. Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy'un Ersun Yanal'la görüştüğü iddia edilmişti. Görüşmede Ersun Yanal'a 6 aylık sözleşme teklif edildiği de iddialar arasındaydı. Fenerbahçe'den yapılan haberle ilgili yalanlama gelmedi. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşte' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Ersun Yanal hakkında çıkan haberleri yorumladı.

Ersun Yanal'ın Fenerbahçe'ye gelmesi durumunda başarının garanti olmayacağını ifade eden Cem Dizdar, "Fenerbahçe Ersun Yanal'ı getirdi küme düştü... Ersun Yanal'la çıkışa geçeceğinin garantisi var mı? Bu haldeki takım küme düşer diye korkuluyorsa... Ersun Yanal'lı takım neden küme düşmez?" dedi.

Ersun Yanal'ın iyi bir teknik adam olduğunu ifade eden Cem Dizdar, "Ersun Yanal'ı bu kadar takım neden görmüyor da almıyor? Trabzonspor'la neden davalık oldu? Demek ki herkesin yaşayabileceği sorunları Ersun Yanal da yaşayabilir. Bu teknik direktörlük meselesi değil. Ersun Yanal garanti değil, 14. sırada takımı alıp, 18'de de bırakabilir" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...