Ersun Yanal: Atamazsak üzülmeyeceğiz

Bordo-Mavililer'in teknik direktörü Ersun Yanal, dünkü maç öncesi eski takımı Fenerbahçe'ye geçmiş olsun dileklerini iletti. Yanal, Konyaspor mücadelesiyle ilgili olarak, “Daha çok çalışacağız. Beceriksizliğimizin bedelini böyle ödedik” dedi.

05 Nisan 2015, Pazar 22:22
- A +
Ersun Yanal: Atamazsak üzülmeyeceğiz
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Konya maçı öncesi, Fenerbahçe kafilesinin yaşadığı olayla ilgili konuştu. Yanal, “Meydana gelen insanlık dışı saldırının üzüntüsünü yaşıyoruz. Fenerbahçe Kulübü’ne çok geçmiş olsun. Olayda yaralanan şoföre acil şifalar diliyorum.

Futbol ve spor ailesinin, Türkiye’nin yaşadığı bu elim olay tamamen insanlık dışı. Renkleri ve tarafı olmayan çirkin bir saldırı. Bu saldırıdan ucuz kurtulan tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum” dedi.

‘İyi oynadık ama...’

Bordo-Mavililer’in teknik direktörü Ersun Yanal, “İyi oynadık ama kazanan taraf Konyaspor oldu. Beceriksizliğimizin bedelini böyle ödedik. Girdiğimiz pozisyonları atamazsak bu sonuca üzülmeyeceğiz. İstediğimiz hedeften uzaklaştık” dedi.

Mehmet Ekici’nin olmayışına da değinen Yanal, “Tabii ki önemli bir oyuncu. Kaliteli bir kadromuz var. Pozisyonlara girdik, direnci kırmaya çalıştık, ama rakibin direnci arttı. Maalesef istemediğimiz sonuçla karşılaştık. Rakibi tebrik ediyorum” diye konuştu.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...