Erol Bedir: Parayı veren varsa, herkesi satarım!

Kayserispor Başkanı ve Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı Erol Bedir, kulüplerin durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. Kayserispor forması altındaki oyuncuları değerini bulmaları durumunda satabileceğini söyleyen Bedir, kulüplerin mevcut dernek yasasıyla yönetilmesinin mümkün olmadığını ifade etti.

01 Ağustos 2018, Çarşamba 19:42
- A +

Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı ve Kayserispor Başkanı Erol Bedir, İHA’ya özel açıklamalar yaptı. Türkiye Futbol Federasyonu’yla kulüplerin sorunlarının görüşüldüğünü söyleyen Bedir, “Dün Kulüpler Birliği’nin uzun bir toplantısı vardı. Sezon başlamadan önce kulüplerin içinde bulunduğu problemleri konuştuk. " dedi!


“10 milyon Euro’yu getiren Deniz’i alır”


Başarılı futbolcu Deniz Türüç’le ilgili teklif gelmediğini söyleyen Başkan Erol Bedir, “Deniz Türüç’le ilgili teklif gelmedi. Teklif gelirse, bütün futbolcularımı da satarım, bana da teklif gelirse, kendimi de pazarlarım. Futbolda böyle tabular yok. Profesyonel futboldan bahsediyoruz. Oyuncu gitmek istiyorsa, kulübün menfaatleri söz konusuysa, her şey herkes için iyi olacaksa neden olmasın. 10 milyon Euro çıkış bedeli var sözleşmesinde. 10 milyon Euro’yu veren varsa, bana da sormaya gerek yok. Ama bugün Türkiye’de bu parayı verebilecek bir kulüp yok. Belki Avrupa’da da yok. Sonuçta teklif edip, gelin oturalım diyen olmadı. Bugün kulüplerin durumları belli. Eğer birileri hava olsun diye alıyorum diyorsa, buyursunlar gelsinler. Ben daha önce de söyledim, bu yıl transfer falan yok, kardeş kardeş herkes yoluna devam edecek” diyerek sözlerini tamamladı.
YORUM YAZ

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.