Eray Balcı'nın Bursa at yarış tahminleri

Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Eray Balcı günün programını değerlendirdi.

10 Ağustos 2018, Cuma 10:45
- A +

10 Ağustos Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Eray Balcı günün programını değerlendirdi.

SAADIN GÜCÜ'NÜ TEK YAZALIM...

1.AYAK: Yarış kariyerlerinin başlangıç günlerinden itibaren ağırlıklı olarak bu gibi mesafelerde başarı sağlamış isimlerin mücadelesinde, son koşusunda Embirhan ve Yeşil Yol gibi rakiplerini çok kolay geçerken göz okşayan OĞLUM BURAK yıllardır bu mesafelerde koşması halinde istikrarı yakalayacağını belirttiğim ZAFERİMOL ilgililerinin doğruyu bulması sonrası arka arkaya iki yarış kazandı ve hiç kuşkusuz bugünün en iddialı isimlerinden biridir. Bu kez A.Çelik idaresinde piste çıkacak olan RUSDAMAT jokey değişikliğine gidilen farklı bir at TOROSDAĞI ve birinciyle arasında sadece 70 salise farkla yedinci kaldığı yarışının ardından BABAMENDUH da sürprizde değerlendirilmelidir.

2.AYAK: 3 yaşlı dişi Arap taylarının maiden mücadelesinde, son start aldıkları 1400 mesafeli koşuyu 1.35 içerisinde koşmayı başarmış iki isim; BENNURCAN ve RIFKİYE kulvar avantajlarını da elinde bulundurdukları koşunun eşit şanslı taylarıdır. Kaizbert temsilcilerinden; GİZLİ GİZLİ ve CENNET MAVİSİ öncelikli rakipleri olur. Maiden koşuyu daha rahat izlemek isteyen kuponlar, BEDRİYE ve MAĞRURKIZ yazabilirler.

3.AYAK: Jenerasyonun en iyilerinden biri olarak da adlandırabileceğimiz SAADIN GÜCÜ'nü rakiplerinden ayıran en önemli özelliği pist ve mesafe ayırt etmiyor olmasıdır. Daha önce Bursa pistine hiç gelmemiş olması handikap gibi görünse de benzer özellikli İzmir ve Kocaeli pistlerinde elde ettiği başarılarını bildiğimiz kalite safkan, en ciddi rakibi Cankardeşler'in eski havasında olmadığı bu süreçte diğer rakiplerinin uzundan kısaya dönmek gibi soru işaretleri ile karşınına çıkacağı koşu da günün bankosu adayımdır.

4.AYAK: Can Dadaş ve Gözüm Kaldı ikilisinin yarışa verecekleri tempo MORE THAN A GAME ve COOGER ikilisini birinciliğin en güçlü adayları yapıyor. Düzlük dönüldükten sonra başlayacakları etkili sprintleriyle diğer rakiplerinden sıyrılıp birincilik mücadelesinde yalnız kalacaklarına inandığım ikiliye eşit şans verelim.

5.AYAK: Bölünen maidenin bu ayağında; ÇILGINMÜRDAS, İLKNAZ, KIPIRKIPIR, MAYIS, MANKENCAN ve BIANA bütçemiz dahilinde sırasıyla değerlendirmeye alacağımız taylar olmalıdır.

6.AYAK: Gördüğü yarışların ardından kondisyon olarak fit duruma gelen BRAVE APTE her yarış birinciliğe bir adım daha yaklaşan DOMINANTS SON bu mesafeler için takibimizde olan PRENSES RORO ve piste olan acemiliğini atlatan KUBİ DAYI günün kapanış ayağını az atla geçmek isteyecek kuponlar için yeterli olacaktır. Geniş bütçeli kuponlara; DIVINE BOY ve RAY OF SUNSHINE öneriririm.

8-6-2-10-3///4-12-7-5-3-9///4///2-3///4-6-7-11-10-2///5-2-16-8-14-12

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.