Emmanuel Emenike saldırı anını anlattı

Fenerbahçe'nin Nijeryalı futbolcusu Emenike saldırı anını tüm detayları ile anlattı.

05 Nisan 2015, Pazar 21:11
- A +
Emmanuel Emenike saldırı anını anlattı
Fenerbahçe'de zor günler geçirmesine karşı her demecinde kulübünü çok sevdiğini dile getiren Emmanuel Emenike, yaşanılan korku dolu anları İngiliz BBC Sport'tan Oluwashina Okeleji'ye anlattı.

İşte Emenike'nin açıklamaları;


"Olayı hala unutamadım. Bütün arkadaşlarım büyük bir şok yaşadık. Biz zaferimizi kutlamak isterken bu tarz bir olayın başımıza gelmesi bizi üzdü. Güvenlik şefinin şoför vuruldu demesinden sonra otobüsün içi bir anda korkunç bir yer dönüştü. Bu durum karşısında ne diyeceğimi bilemiyorum ama bir kez daha anladım hayatta hiçbir şeyin garantisi yok."

Şoföre hayatımızı borçluyuz

"Şoför ve güvenlik şefine hayatlarımızı borçluyuz. Bizim için hayatını tehlikeye atan şoförümüzün bir an önce sağlığına geri dönmesini istiyorum. Eğer bizi kurtaran o kahraman insanlar olmasaydı şu an daha trajik bir olay ile karşı karşıya kalabilirdik."

Geçmişte buna benzer bir olay yaşadım

"Bu olay karşısında geçmişte yaşadığım bir olay aklıma geldi ve annem yaralanmıştı. Bu yüzden oldukça korkmuştum. Bu olayın en kısa zamanda çözüme kavuşması ve adaletin yerini bulmasını umut ediyorum."

Daha güçlüyüm

"Ben Fenerbahçe'yi ve buradaki insanları seviyorum. Yaşadığım olaylar beni buradan ayıracak kadar büyük değil. Benim kontratım hala devam ediyor ve Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. Geçmiş geçmişte kaldı ve oyunuma konsantre olup daha güçlü bir şekilde ilerlemek istiyorum."

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...