Eljif Elmas'ın güldüren sözleri

Fenerbahçe'nin genç transferi Eljif Elmas, kendisi için düzenlenen imza töreninde konuştu. "Böyle büyük bir kulübe geldiğim için çok mutluyum." diyen Elmas, "Bu transferde emeği geçen başta başkanımız, yöneticilerimiz ve babam olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. İşte Elmas'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

28 Eylül 2017, Perşembe 14:06
- A +

Fenerbahçe benim için çok özel bir kulüp. Umarım burada uzun yıllar forma giyer ve önemli başarılar yakalarım."

Ocak ayına kadar as takımla oynayamamak elbette biraz dezavantaj yaratabilir fakat ben bunu sorun etmiyorum, hazır olmak için elimden geleni yapıyorum."

Fenerbahçe sayesinde Pero Antic benim çok iyi arkadaşım oldu. Babam ve ben, Pero Antic'le bir pastanede görüştük. Kulübü zaten çok iyi tanıyordum ancak, buraya gelmemin benim için çok daha iyi olacağını söyledi."

İdolüm olarak Ronaldinho'yu görüyorum"

Balkanlardaki Türk gençlere çok çalışmalarını ve buraya gelebilmek için mutlaka Türkçe öğrenmeleri gerektiğini söyleyebilirim." (Oyuncunun bu sözleri, salonda bulunanları güldürdü)

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.