Elizabeth Hurley sosyal medyada yine olay yarattı

53 yaşına gelmesine rağmen yıllara meydan okuyan İngiliz oyuncu ve model Elizabeth Hurley yine sosyal medyada olay yarattı.

08 Kasım 2018, Perşembe 13:03 Son Güncelleme:
- A +

Gittiği Maldivler tatilinde kamera karşısına geçip üzerindeki plaj tuniğini dans ederek çıkaran Hurley, bu görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

Hurley'nin bu paylaşımına da takipçilerinden hem yorum hem de beğeni yağdı. Yıldızın bu paylaşımı aynı zamanda bir tartışmayı da başlattı.

Bir grup magazin yazarı 53 yaşındaki Hurley'nin bu tür paylaşımlarıyla kendi yaşıtı olan kadınlar üzerinde güzellik baskısı yarattığını ileri sürdü. Bir grup da bu yaptıklarının onun işinin bir parçası olduğunu savundu.

"Hurley, aynı zamanda bikini koleksiyonları tasarlıyor ve bunların tanıtımını da yapıyor. Dolayısıyla bu paylaşımları da gayet normal. Ayrıca ilerleyen yaşına rağmen hala formda görünmesi de bu iş için bir avantaj" görüşünü savunanlar da oldu.

Hurley'in sosyal medya sayfasında paylaştığı bazı bikinili pozlarını oğlu Damien'a çektirdiğini söylemesi de tartışma yaratmıştı. Hurley, yetişme çağındaki oğlunu olumsuz etkilemekle eleştirilmişti.

Aslında o daha dünyaya gelmeden milyonlarca kişinin ilgisini üzerinde toplamıştı. Oyuncu ve modellikten moda tasarımcılığına geçen Elizabeth Hurley'in 16 yaşındaki oğlu Damien, hala merak uyandırmaya devam ediyor. Birlikte verdikleri röportajda da hayatlarının bilinmeyen bazı yönleri gün ışığına çıktı.

Bir dönem 53 yaşındaki Elizabeth Hurley'in bikinili sosyal medya pozlarını çekmesiyle gündeme gelen Damien Hurley, annesinin izinden giderek hem model hem oyuncu olarak kariyer yapmaya başladı. You dergisine konuşan Elizabeth Hurley, oğlunun hayatındaki en önemli erkek olduğunu söyledi. Damian'a aşırı tolerans gösterdiğini de belirten Hurley "Sanırım tek çocuk olduğu için" diye konuştu.

Elizabeth Hurley, The Royals adlı TV dizisinde birlikte kamera karşısına da geçtiği oğlu Damian ile kıyafet paylaştığını ve bundan hoşlandığını da söyledi. Hurley " Damian'ın dolabında bulunan bazı kıyafetleri ödünç alıyorum. Özellikle hafta sonları onun dolabında bulduğum eşofman altlarını giyiyorum. Onlar bana gayet güzel oluyor" dedi.

Damian Hurley, annesinin ABD'li iş insanı Steve Bing ile ilişkisinden dünyaya geldi. Ancak biyolojik babası hayatının hiçbir döneminde onun yanında olmadı. Elizabeth Hurley tarafından büyütülen Damian Hurley'in çevresi de annesinin dostlarından oluşuyor.

Elizabeth Hurley'in eski sevgilisi aktör Hugh Grant, annesinin yakın dostu Elton John gibi ünlülerin arasında büyüdü Damian...

Elizabeth Hurley, oğlunun böylesine yaratıcı ve esin verici sanatçıların arasında büyümesinden son derece memnun olduğunu her fırsatta ifade ediyor.

Oğlunun fotoğrafçılık konusunda da yetenekli olduğunu belirten Elizabeth Hurley, sosyal medyada paylaştığı bikinili pozlarını da Damian'ın çektiğini itiraf etmişti. Hurley henüz 18 yaşına gelmeyen oğlu tarafından bu şekilde poz verdiği için eleştirilmişti.

Birkaç gün önce üstsü şekilde havuzda yüzerken çekilen videosuyla sosyal medyada olay yaratan Elizabeth Hurley, bu kez pembe bikinisiyle objektif karşısına geçti. Bir hulo hop çemberiyle poz veren 53 yaşındaki Hurley'in bu paylaşımı da takipçilerinden çok sayıda beğeni topladı.

Model, tasarımcı ve oyuncu Elizabeth Hurley, sosyal medya paylaşımıyla yine olay yaratmıştı.

Daha önce de 16 yaşındaki oğlu Damien'a çektirdiğini söylediği bikinili ozları yüzünden eleştirilen 53 yaşındaki Hurley, bu kez havuzda üstsüz yüzdüğü bir videosuna Instagram sayfasında yer vermişti.

Hurley'nin neşe içinde yüzdüğü ve havuzun içinde havalara zıpladığı bu video takipçileri arasında tartışma konusu olmuştu.

Bazı takipçileri Hurley'nin paylaşımına "Umarım bu videoyu oğlun çekmemiştir" derken bazıları da "Yakışmıyor sana, neredeyse 60 yaşındasın" yorumunu yaptı.

Hurley'nin takipçilerinin çoğu, yıldızın gayet iyi yaş aldığını, güzel göründüğünü ama bedenini bu kadar öne çıkarmasını doğru bulmadıklarını ifade etti. 

Yıllara meydan okuduğunu her fırsatta gözler önüne seren Hurley, geçtiğimiz haftalarda paylaştığı bu pozuyla Uluslararası Bikini Günü'nü kutlamıştı.

Hurley'nin oğlu annesinin bu tür pozlarından hoşlanmadığını ve artık buna bir son vermesini istediğini belirtmişti.

Elizabeth Hurley'nin oğlu Damian, bu pozlar yüzünden arkadaşlarının kendisiyle alay ettiğini söyleyerek annesine "artık giyinik pozlar paylaşması için" yalvardı.

Oyunculuğun yanı sıra bikini tasarımcısı da olan Elizabeth Hurley, sosyal medyada paylaştığı pozları aracılığıyla kendi ürünlerinin tanıtımını da yapıyor.

Oyunculuğun yanı sıra bikini tasarımcısı da olan Elizabeth Hurley, sosyal medyada paylaştığı pozları aracılığıyla kendi ürünlerinin tanıtımını da yapıyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.