Efsaneden Trabzonspor'a övgü dolu sözler

Trabzonspor'un eski oyuncusu ve teknik direktörü Hami Mandıralı ''Trabzonspor çok kaliteli bir kadro kurdu, alternatifli bir kadrosu var. Trabzonspor'da bir rekabet var, rekabette başarıyı getirir dedi.''

27 Ağustos 2019, Salı 13:43
- A +

Trabzonspor'un yeni sezona güçlü bir kadroyla girdiğini ifade eden Mandıralı, Kimliğim her zaman Trabzonspor. Trabzonsporlu olmaktan her zaman gurur duydum, duymaya da devam ediyorum. Trabzonspor çok kaliteli bir kadro kurdu. Alternatifli bir kadrosu var. Oynadığı 3 Avrupa ve bir lig maçına baktığımız zaman inişli-çıkışlı bir grafik vardı ancak yine de diğer rakiplerinden daha iyiydi. Son AEK maçına baktığımızda ilk golü yiyorsunuz, penaltı kaçırıyorsunuz ama ona rağmen oyundan kopmayıp 3 gollü bir galibiyet alıyorsunuz.

Trabzonspor'da bir rekabet var, rekabette başarıyı getirir. Giren çıkan herkes iyi olmak zorunda. Bu hem Trabzonspor'a yarıyor hem de oyuncuları diri tutuyor. Trabzonspor izleyenlere keyif veriyor, daha da iyi olacaklar. Rotasyonda doğru kararlar verildikçe, formda oyuncular tercih edildikçe daha da güçlenecekler.

Şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olacaklar. Ancak bu uzun bir süreç. Bunu söylemle dile getirebiliriz ama eylemi yapacak olanlar futbolcular. Sturridge, İngiliz futbolunun önemli isimlerinden biri. Onun da Trabzonspor için sahada koyacağı karakter önemli. Güçlü bir kadro var, inşallah mutlu sona ulaşırlar şeklinde konuştu.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...