EA DICE Battlefield 1 oyuncularına bir şans daha sunuyor

Battlefield V oyununun çıkışına hemen hemen bir aylık bir süre kaldı. Electronic Arts ve EA DICE tarafında da son hazırlıklar devam ediyor. Eğer halihazırda Battlefield 1 oynuyorsanız, duruma göre sizi sevindireceğimiz bir haberimiz var. Oyunun Turning Tides ve Apocalypse içerikleri bir kez daha ücretsiz hale geldi.

18 Ekim 2018, Perşembe 10:04
- A +
EA DICE Battlefield 1 oyuncularına bir şans daha sunuyor

Battlefield 1 oyununun çıkışı öncesinde Battlefield 1'e Doğru adı altında bir program yapılmıştı. Bu program kapsamında da Battlefield 4 oyununun indirilebilir içerikleri ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Birçok oyuncunun hoşuna giden bu programının bir benzeri şimdi de Battlefield V için başlatılmıştı. Bu program kapsamında da, geride bıraktığımız zaman içerisinde, son çıkan iki Battlefield oyununun, yani Battlefield 4 ve Battlefield 1 oyunlarının indirilebilir içerikleri ücretsiz olarak indirmeye sunulmuştu. Belli ki EA DICE, bu içeriklere sahip olmayan oyuncu kalsın istemiyor. Öyle ki, bugün yapılan yeni açıklama ile 17 - 23 Ekim 2018 tarihleri arasında, Turning Tides ve Apocalypse içeriklerinin PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında bir kez daha ücretsiz olarak indirilebileceği duyuruldu. Dokuz yeni harita, on üç yeni silah, dokuz yeni teçhizat, beş yeni araç, Hava Taarruzu adı altında yeni bir oyun modu, İngiliz Kraliyet Ordusu, Gelibolu Operasyonu ve daha birçok şeyin Battlefield 1 oyununa dahil olduğu bu iki içerik, indirdiğiniz takdirde mütemadiyen sizin olacak.

Bu arada, 31 Ekim 2018 tarihine kadar, Battlefield 1 oyununa her girişinizde günlük görev listesi ile karşılaşmaya devam edeceğinizi de hatırlatmadan geçmeyelim. Tamamladığınız her görevin karşılığında ise, Battlefield V oyununda kullanabileceğiniz özel silah kaplamaları ve künyeler gibi ödüller kazanmaya devam edeceksiniz.

Son olarak, sizlere bir güzel haberimiz daha var... 24 - 31 Ekim 2018 tarihleri arasında ise Battlefield 1 Premium Pass bir kez daha ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Eğer daha önceden sunulan fırsatı kaçırdıysanız, bu güzel fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz. (turunculevye.com)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...