E3 2018 fuarına damga vuran oyunlar

E3 2018 sona erdi; ancak tanıtılan oyunların etkisi hala devam ediyor. Bakın fuara hangi oyunlar damga vurdu?

19 Haziran 2018, Salı 11:15
- A +
E3 2018 fuarına damga vuran oyunlar
The Last of Us Part II

Last of Us Part 2'nin 11 dakikalık oynanış videosu yayınlandı. Döneminin en etkileyici oyunlarından The Last of Us’ın devam oyunu The Last of Us Part II, E3 2018 konferansında sergilendi. Oyunu yaklaşık 10 dakika uzunluğunda oynanış videosu oyunseverleri hayli heyecanlandırdı.

The Last of Us Part II, ilk olarak PlayStation Experience 2016 etkinliğinde duyurulmuştu. Aradan uzun zaman geçti ve bugün sergilenen video, boşa beklemediğimizi gösteriyor.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima, 13. yüzyılın Japonya'sına oldukça keyifli bir bakış açışı sunacak gibi duruyor. Özellikle görsel anlamdaki etkileyiciliği ile dikkat çeken oyun, samuray savaşçılarının inanılmaz mücadelesine bizleri de dahil edecek. Oyun aslında geçtiğimiz sene E3'de tanıtılmıştı, ancak bildiklerimiz oldukça sınırlıydı. Gelen 9 dakikalık oynanış videosu ile birlikte oyuna dair heyecanımız da arttı. Oyunun çıkış tarihi hakkında henüz net bir açıklama yok.

Spider-Man

Senelerdir merakla beklenen, ancak bir türlü çıkış tarihini öğrenemediğimiz Spider-Man, E3'de gelen bir haberle hepimizi sevindirdi. New York sokaklarında oldukça etkileyici grafikler ve keyifli bir oynanış ile maceraya doyacağımız oyun, Eylül ayında satışa çıkacak.

11-11: Memories Retold

Hikaye odaklı bir oyun olan 11-11: Memories Retold, Birinci Dünya Savaşı sırasında geçen etkileyici bir öyküyü anlatacak. Görsel olarak da oldukça farklı bir bakış sunan oyun, yağlı boya tablolarından fırlamışcasına etkileyici atmosferiyle, büyük ilgi göreceğe benziyor.

Shadow of the Tomb Raider

Lara Croft, uzun süredir beklenen yeni oyunuyla hayatlarımıza yeniden dahil olmaya hazırlanıyor. Oyun, Lara Croft'ın son macerasını anlatacak ve oldukça zorlu görevler bizleri bekliyor. 'Maya kıyameti' ile mücadele edip, zorluklarla dolu bir yolculuk yapmak zorunda kalan Lara, maceranın sonunda ise yeni ünvanını alacak. Oyun 14 Eylül'de satışa çıkacak.

Battlefield V

Battlefield V, ilk oyunun devamı niteliğinde olacak ve senaryo modunun yanında çok oyunculu olarak da sunulacak.  Oyunun belirlenen çıkış tarihi ise 19 Ekim olarak duyuruldu. Ama Battlefield V: Deluxe Edition versiyonunu ön siparişle satın alırsanız 2 gün önceden, 16 Ekim’de oyuna ulaşabileceksiniz. Battlefield’ın en büyük yeniliği İkinci Dünya Savaşı‘na dönmesi ve Premium Pass’i kaldırıyor olması. Böylece oyuncular tüm içeriğe her zaman, DLC satın almadan ulaşabilecekler.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...